banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Prvně 19 měsíců - diskuze

20 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Adam ještě spí!!!! Nevím, co se děje, každopádně nevím, proč tu sedím
Štěpánek je taková Růženka, ten si umí pospat i do půl jedenácté. Ale většinou tak do půl deváté, devíti. Ze začátku jsem se chodila dívávat jestli žije. Teď odvedu Honzu a mám hodinu klid.
@ Já se taky chodila dívat, co se s ním děje. Vstával ve čtvrt na deset.
Kubík dneska vstával v 9:30!!! Je fakt, že k ránu byl čůrat a pít, ale i tak...
@nadule1 Adam nakonec taky tak. A vzbudil se kolem šesté, ale dudlík ho ještě uspal.
můžeš mi napsat ten tajný recept na opium, který dáváte spacím dětem? já bych do toho šla taky budíčky těsně po páté mě už fakt přestávají bavit
@Emma123 To se ti ani nedivím, já bych Adama asi udusila, kdyby vstával v pět. On jinak vstává v sedm, v půl osmý. Dneska v půl desátý, to byla výjimka. Teď už zase od 19,20 chrní a to bych ho dala dřív, kdybysme byli doma.Opium to není, hele. Stačí vesnickej vzduch.
@angieblack tak tady je to skoro taky vesnice, dítě vláčím venku několik hodin denně a ještě po vlastních. jsou jedinci, na které pravděpodobně funguje jedině rohypnol
@Emma123 To budou geny...ty tvoje, samozřejmě. Byla jsi prostě divoch
@Emma123
Závist. Baruška vstávala v 5:20 To že to malý pískle vstávalo až v 8:20 raději nepíšu neboť bych se mohla trošku naštvat
@luciasek84 To už Adam dlouho neudělal a doufám, že neudělá. Vašek to u vás nemohl najít
@angieblack Závidím, no Jinak pro nás to byl taky šok že se jen tak objevil, ještě jak se jmenuje jinak tak jsem na začátku vůbec netušila o koho jde Ale je na tom líp jak ty, už viděl Ondráška

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

8 %
1 hlas

92 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 12 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40