banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Prší prší jen se leje - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Venku je pěkně škaredě, já sice včera četla že mají dojít bouřky ale až k večeru. No nic, taťka si vzal aby chudák nezmokl. No a já se pomalu chystám na cestu do práce. Anička spinušká, tak a jsem pro ní pak už nachystaná. Po návratu vyzvednu Ondru a jsem zvědavá jaké bude počasí. Večer se nám snad taťka vrátí brzo, jde vidět jak dětem večer schází. Pěkný den všem
Tady se rozpršelo až teď. Hezký zbytek dne.
@tygřímáma U nás lilo celý den
hezky den Adel
Pěkný den
Tady lilo brzy ráno, teď už je docela slušně. Hezký den, Adélko.
@nadule1 Mohu jen závidět u nás lilo celý den
Pěkný den i tobě na brigádě.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

20 %
4 hlasy

80 %
16 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 20 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40