banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

prohlidka - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky, diky moc za rady..Tak ta bulka je nejaka lymfaticka uzlina, pry je to normalni, mam to hlidat a kdyby to nejak rudlo nebo tak, tak nas posle na nejake vysetreni. Normalne nas oockovala, tak jsem zvedava, jestli bude mit Vita nejakou reakci. Dneska to mel chudak tezky, ockovani, pak krev a jeste kycle, uplne jsem z toho byla opocena..Kdybyste videly ty jeho ocicka, jak se divala a rikala, mami pomooc..Bylo mi strasne..Jsem prdla, co? Ale spatne je, ze za mesic pribral jen 110g..Pry bych tedy radeji mela nasadit Nutrilon..Nemate holky nejakou radu, jak zaridit, abych zase mela hodne mleka? Mam casteji kojit? Nebo vic pit? Nebo nejak upravit stravu? Diky za pomoc..Jsem moc rada, ze vas mam..:)
Ahojky, taky bych doporučila hodně pít. Zkus čaje pro kojící matky. No a můžeš zkusit odstříkávat.
Rozhodně si hlídej, aby jsi hodně pila. Při kojení by jsi měla vypít až 5 litrů denně. Vyzkoušet můžeš i čaj pro kojící maminky a uvidíš. Taky prý některé pomáhá, když mlíčko odstříkává.
@veverka25 hodne pij ,melta je dobrá, čaje pro kojící a i jogurty jsou dobré na mléko

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40