banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

proč? - diskuze

16 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
usíná dvě hodiny a pak spí jen půl hoďky?když je protivnej jak hrom,oči si šudlá taky o sto šest, a nic ho nebaví?? kdyby zavřel oči hned, a spal aspon hodinu, možná by byl v lepší náladě:-!
ještě nedávno nám malá spávala taky jen půl hodiny, ale teď se to teda ohromně zlepšilo, ráno si dá tak hodinku až hodinu a půl a po obědě 1,5h až 2h a pak vydrží až do večera a pěkně bez vztekání
Dáši, zkoušela jsi hopsací balon??!! Na nas to šiilene zabira .. sice je to navykové, ale mě je to jedno .. hlavne kdyz spi do 10min a pak dlouho Pokud uspavame normalne, tak to je hodina, ale supnu na balon a do 10min je tuhá
@elik.kreckuj u nas ani ten balon nezaberre...tam zas cuci a smeje se ze se houpe:d
Po 3 nebo 4 měsíci mi začal Petřík spávat taky tak půl hodiny. Tak, aby se pořádně vyspal, alespoň po obědě tak jsem ho mívala v babyvaku a tam mi vydržel spát za občasného pohoupání 2-3h.
daniel byl odvárek vašeho tobiho! třeba zas přijdeš na to, jak ho uspat. kamarádka třeba musela své dcerce prvního půl roku štěrchat u ucha granulema pro leguána(!!) já myslím vyzkoušela 100způsobů jak uspat dítě, když to už delší dobu fungovalo a já začala být spokojená, jak mi to mateřství nakonec hezky jde, přestal na to reagovat (spánkem)...znehybňovala jsem, ukecávala jsem, ukojila jsem, vyřvat jsem nechala..
@zuzka83 Kamarádka měla super způsob,to mě fakt rozesmálo
jen jsem si tu povzdechla znám, sice neřve, ale zná milion a jeden způsob jak neusnout
U nás je to stejné. Prostě si nedá vysvětlit že je hrozně unavená a že když bude chvilku spát že jí bude rozhodně líp.
@luciasek84 :D:D ty tvrdohlavé děti... ale je fakt,že by trochu poslechnut nás \"zkušenější\" měli...
@amalie2011 Asi tak jak my jsme poslouchaly své rodiče, že?:DDD
@luciasek84 bože.jen to ne..nebo ho dám do děcáku:D tobi musí být hodnější.. to bych nevydržela,kdyby byl takový \"zmetek\"jak já... po mě už má vzteklost a uřvanost.. taky něco od tatínka by mohl pochytit..
@amalie2011

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
6 hlasů

78 %
28 hlasů

6 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 36 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici