banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Probiotické kapky - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky tak sem tomo mrňouskovi koupila Probiotický kapky, protože mu nic nepomáhalo, dávám mu je už 4 dny a zatím je docela klid, ale najednou mi nekaká, vim že je normální že děti nekakaj třeba tejden, ale Sebastiánek mi kakal každej den minimálně dvakrát a najdnou nic, docela mě to znervózňuje, prdíky mu ale docela odcházej, semtam mu něco vylítne.Jak ste na tom byli vy po těch kapičká?
Používáme je už přes měsíc a nikdy problém nebyl, kaká pořád několikrát denně.
Já ty kapky tedy nedávala, ale u kojených dětí je to normální, že nekakají i 14 dní. Mě Petřík taky dělal mezi kakáním několikadenní pauzy. Jednou to bylo těch 14 dní.
My jsme to měli přesně taky tak. Před tím kakal malý každý den a pak jsme zažili i 12denní pauzu. Tak jsem mu je přestala dávat, protože mě se to nezdálo dobré.Ale jiné holky je chválí a prý to nekakání nevadí.
Tak to moje dítě mě vyslišelo a udělo to co sem si přála

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40