banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

pro výsledky - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
V pondělí jedeme pro výsledky našich testů a snad se už konečně dozvíme, jaké máme šance na vlastní mimi. Jsme nervozní. Doufám, že tentokrát nebude stát nic proti. Měli jsme jet 12.8., ale nešla jim elektřina, tak nás přeobjednali.
Doufala jsem v lepsi, ale aspon vime, co nas ceka. Mame malou sanci ziskat spermie od manzela :/ ale jak rikam, vime to a to je fajn. Ted se musime dohodnout co dal.
@Hanaple To je škoda. Ale je dobré to vědět, ta nejistota je určitě hrozná, teď máte příležitost se s tím srovnat.
Jak pak to dopadlo? Moc na vás myslím.
Přeju Vám hodně štěstí...snad jste se dozvěděli jen dobré zprávy. Už tedy víte něco nového?
drzim palce
@chezzie diky :)

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

19 %
8 hlasů

77 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 43 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici