banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Pro MaikyP - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj,tak jsem dnes byla v té poradně a ptala jsem se na ty vycházky,tak neomezené vycházky nedávají a kdybych chtěla jet na dovču,tak jedině ukončit neschopenku a to bych byla sama proti sobě.Myslím si ale,že každý doktor to má jinak,protože jsem už dřív v nějaké diskuzi četla,že to některý doktor dává,ale musí s tím souhlasit firma ve které jsi pracovala,tak jsem ti asi stejně moc nepomohla.Jak říkam,zeptej se na to svého gynekologa,každý je jiný a nejhorší jsou soukromí gyndaři,mně dnes řekl,že pojišťovná hradí v těhu jen 3 ultrazvuky a že jestli chci při každém vyšetření dělat utz,tak mě to bude stát 2000Kč,dobrý co?Jeden utz 300Kč,za týden jdu na genetiku,tam mi bude utz dělat,tak si pak asi ještě jeden zaplatím za další měsíc,ať mám jistotu,že je mimčo v pořádku.Pa
Ahojky, no já chodím taky do soukromé ordinace a o placení ultrazvuku slyším poprvé, ultrazvuk mi dělá pokaždé návštěvě, nedělala mi ho akorát jednou a to jsem den před tím byla na screeningu v Brně, takže by to bylo zbytečné, neplatím nic jen jednorázové zrcadlo, ale asi to má každá soukromá ordinace jinak, moje doktorka má hodně pacientů tak asi nemá potřebu vybírat peníze za ultazvuky.
Já s první dcerou byla na neschopence hned od začátku.Vycházky jsem měla od 7hod do 17hod.A ultrazvuk mi dělá každý vyšetření a nikdy jsem nic neplatila.Jediné co platim je fotka mimi a to je 50Kč.
já měla při prvním těhu neomezené vycházky bez říkání automaticky....asi je to fakt záležitost doktora.
Jak píšeš, každý doktor to má jinak. Mně neschopenku vypsal obvoďák a měla jsem jen 4hoďky vycházky, ale dalo se s ním domluvit, když jsem chtěla jet na víkend pryč musela jsem mu to říct a on to zapsal do karty, mimořádné vycházky se dají dát. Pustil mně i na týdení dovču do Beskyd. A ny gyndě mi dělala ultrazvuk pokaždý a nic jsem neplatila.
Ono to má asi každý gynekolog jinak. Mě dělá ultazvuk na každém vyšetření, vždy mi vyjede fotečku a ještě jsem nic neplatila
@madusa ZA FOTEČKU JSEM DALA 80kČ
@madusa ja mela taky jen 3za tehu, pak ke konci vic, ale to bylo v porodnici.
Tak ty 3 utz jak ti řekl jsou správné,opravdu pojišťovna hradí jen 3 utz,víc né.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40