banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Příspěvky na díte - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dobrý den, na této stránce jsem poprvé a nevím jestli se tu budu ptát správně. Ale zajímalo by mě jestli by jste mi mohli poradit ohledně příspěvku na dítě. Jak je to s příspěvky letos. Bydlím s přítelem v podnájmu, ale trvalé bydliště mám stále ještě u rodičů. Na tuto adresu je přihlášeno 8 osob. Z toho 6 osob je výdělečně činných. Když porodila sestra, tak na příspěvky neměla nárok, kvůli počtu osob co je tam zapsaných. Tak by mě zajímalo, jak je to teď. Jestli bych na ně měla nárok. Děkuji za odpověď.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40