banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Přijel domů vychrápe se a jede na akci se známými za Brno-kd... - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Přijel domů vychrápe se a jede na akci se známými za Brno-kde přespí a zítra se v poledne vrátí..nemůžu se na něj ani podívat...Za to já beru ATB mám angínu,s malým non stop a čumím do realit na byty..A to je jenom asi předhřívací kolo než půjde úplně do finále a mám už teď dost...Věřím na ,,boží mlýny\'\'-doufám že už začnou pomalu mlýt..
je to hajzl ale aspoň máš klid a nemusíš se na něho koukat vyber nějaký fajn byteček a budete mít s prckem klid a zase bude dobře
uvidíš, že mlít začnou a tobě bude zas líp
ber to tak, že máš alespoň klídek, když už ti nepomůže
tak ať nějaký hezký byteček najdeš!
To je fakt hrozný chlapVšak ono se mu to jednou vrátí.Doufám.
mas pravdu, tady uz je skoda slov:((( Je mi Te moc lito.
sobec jeden

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
40 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 72 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40