banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

preventivka - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
dneska jsem se objednala na preventivku na gyndu na 22.12, mám to 11.12.dostat, tak třeba už tam půjdu a nebudu \"sama\"Zatím sice pro to nemůžu dělat nic, snad jen ty moje bylinkové čaje a Femibion 800, ale za pár dní zase začneme snažilkovat a pak...možná...Tak se držte a myslete na vánoce, už mám upečené perníčky, pa pa.
Tak přeju moc ať tam nejdes sama.bylas první kdo mě tu přivítal-tak ať jsi první která nás opustis a přestoupís o stupínek dál:-) a my potom za tebou
@Evanesa Ahoj Evi,i já už mám upečené perníčky+zázvorky.Taky mám jít na gyndu na preventivku ale až v lednu tak uvidímem,opatruj se

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40