banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

práce - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
ahoj holky takyuž vamto doma přijde na hlavu?takhle v zime jsme furt zalezlé a penízkůmálo tak si říkám že bychchodila po večerech někam na brigádu klidně uklízet.tak jestli o nečem víte v Useckým kraji nebo Praze,napište.všude na netu jsou nabidky ale pres den a na HPP.ahoooj :o)
Taky mě to doma občas leze na mozek. Celkem přemýšlím o tom, že bych chodila o víkendu na brigádu do nějakého supermarketu. Ale zatím jen přemýšlím...
@ Po pravdě řečeno, já se doma "válím" už sedmý rok a zvykla jsem si na svůj klídek na tolik, že si už ani nedovedu představit, že bych měla chodit do práce. Mám udělaný takový režim, že se doma ani nestihnu nudit. A teď, když mám doma mimčo i manžela, tak ten den proletí tak rychle, až to není možné
ja uvazuji o roznaseni letaku, dobra tisicovka mesicne....aspon neco..jeste kojim tak aspon to.. hodne stesticka v hledani
@babywoman Letaky jsme nosili asi pred 2 roky a je to hrozna drina uz bych do toho nesla. Meli jsme asi 5 supermarketu a nez jsme to jen roztridili a pak roznosili fakt hruza.Delal to syn 13 let a my jsme mu pomahali. Z tech penez mel pak radost asi 1800,-kc za 14 dni.
@terynka no svagrova to dela pri studiu, a ma to za 3 hodky hotove. delal bych jen jeden obchod. myslim ze se to da. ona to u dela nekolik let aje spokojena

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
7 hlasů

79 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 42 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici