banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

POZDRAV OD HOPIKA - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky, Hopik vás všechny moc pozdravuje. Píše, že ji kluky už dnes snad dají, aby chudera nekoukala na miminka ostatních maminek na pokoji. Ale po císaři to asi hned nejde, že jí pomáhají s kojením. Frantík už se hezky přisál, Pepíček si dává na čas.Je to děs jak to vše letí. Tady jeden porod za druhým, já už to mám 17dní za sebou a trápíme se s prdíkama. Jsem docela utahaná. Ve školce mají prázdniny, tak Davídek taky potřebuje pozornost, ale zvládá sourozence na jedničku.Holky užívejte bříška a hodně odpočívejte.Ahoj všem Iva
ahojky, děkujeme za zprávičku my taky moc zdravíme
taky moc zdravíme
Taky moc zdraviime
Jé zdravíme taky :) a musím se přidat s trápením prdíků. Malej si nechce krknout a pak s tím jsou problémy. Dr nám dala kapičky Sab Simplex. Snad to bude zabírat. Krom toho děláme ty cviky taky.
@Elikule Sab Simplex máme taky, ale myslím,že hlavně pomáhá to cvičení. Chce to čas. první 3 měsíce jsou nejhorší. Tak at vás prdíky netrápí. Drž se I
Moc jí zdravím
moc jí zdravím
Děkujeme za pozdravy, hlavně, že jsou všichni v pořádku! A to kojení určitě brzy zvládnou všichni.
Děkujeme Ivuš za pozdravy a já Helču zdravím taky. Jsem ráda,že to tak bravůrně zvládla a že chlapečci jsou v pořádku a že Frantík už tak pěkně pije.Pepík určo začne taky rychle.Takže jí mocinky pozdravuj a Tobě přeju,ať jsou prdíky co nejdříve pryč a ať se cítíš lepe!!! Hezký den

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40