banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Potřetí a snad naposled :) - diskuze

13 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Já z tý školky chcípnu. Včera jsem psala, co mi říkala paní učitelka. Dneska tam byla zase. A dneska si mě udobřovala. Že mě má ráda a že se mnou sympatizuje a že nechce, abychom se na sebe mračily... Dokonce mě několikrát pohladila po ruce. No tak chápete to? Já ne :DDD
Tak ta je krutá, jinak hraní mezi střepy a vajgly by mi taky dost vadilo. Taky ty povinné placené kroužky - co sociálně slabší rodiny, to tam taky musí chodit a platit to? Kdyby aspoň stál za to...Hlazení po ruce je teda fakt
Naďo a není ona náhodou tvoje máma? Skoro to tak vyznělo...
fujdy bujdy hladit po ruce. Předtím tou rukou utírala nějakému děcku nos - pusu - zadek. Anebo si hrála s vajglama v parku.Hele, my měli takový dotazníček, jako co se nám vybaví, když se řekne lesní školka, jaké se mi vrací dítě a tak. A všichni psali, že lesní školka je svoboda a děti se vrací šťastné a podobné básnické věci. Já jsem napsala, že lesní školka mi evokuje bahno a pračku a dítě se vrací jako prase. Naštěstí mě pak nikdo nehladil po ruce.
@zajic
Tak chtěla se ti asi včera vyjádřit k tvým odpovědím, když ses jediná podepsala :) no a nejspíš nad tím přemýšlí. Asi to nemyslela špatně.
@sazicka Spíš jí došlo, že to včera trochu přepískla ;) Vyjádřit se samozřejmě mohla, na to má plné právo, ale říkat mi, že se ve mě zklamala? To asi ne :))
@nadule1 Tak to asi jo.
ne. ale já ani moc nechápu, s čím seš nespokojená...ale asi nad tím hodně přemýšlí, řekla bych
@zuzka83 No já jsem to tu nevypisovala, protože je to dlouhý :))V podstatě to byly drobnosti - že se mi nelíbí, že od té doby, co zrekonstruovali park, tak děti nikam jinam nechodí - mají ho před školkou, je oplocený, to je fajn - ale NIC tam není jen tráva, jeden strom a cestička a lavičky. Prostě žádné vyžití.... na každodenní pobyt mi to přijde hrozný. Navíc odpoledne se tam schází menšina a pak si děti hrají s vajglama, sklem, zapalovačema apod. Druhá věc byly povinné kroužky - s tím ze zásady nesouhlasím a napsala jsem, že se mi rozhodně nelíbily počítače - nic se tam nenaučili, jen hráli stupidní hry (doma to nesmí a ve školce za to platím). Pak vánoční besídka - resp. vánoční posezení s rodiči, kde děti zazpívaly dvě písničky... to toho víc předváděli když chodili k nejmenším... Pak že občas vázne komunikace (to mi lhala do očí a tvrdila, že mi to říkala).
@nadule1 vida. já myslela, že je to ohledně nějaké té šikany nebo tak něčeho. ten počítačovej kroužek je povinnej?dobře, žes jim to napsala a dobře, že ona nad tím teď přemýšlí..
@zuzka83 Ano, počítačový kroužek je povinný.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40