banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Poslední kontrola v porodnici - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Dneska jsme byli na kontrole 39+4tt a celkem to dopadlo dobře hlavička je prý už úplně dole a čípek je skoro opotřebený tak ale jestli do neděle neporodíme tak jdeme v pondělí ráno na vyvolání tak aspoň už to máme jisté. Jinak dneska ta prohlídka byla trošku náročnější tak jak jsem dorazila domů tak mně to tak chytlo jako kdybych to měla dostat a celkem i v pravidelných intervalech ale nakonec nic tak uvidíme pač tam mám stále takové tlaky a je mi stále nějak divně. Tak se holky mějte přeji jen samé dobré zprávičky a užívejte sluníčka
ahoj nemáš to dneska už za sebou
Ahoj Romčo,...myslím na Tebe a neboj, ono se to určitě samo rozeběhne...dle Tvého popisu bych řekla, že už se pěkně připravuješ,...držím Ti palce!!!!
Děkuji za palečky,jinak si na tebe taky každý den vzpomenu,z tebe se stalo čistokrevný červenecčátko,ted už budeme moct soutěžit,ale já věřím,že ten cíl proběhnete s malou dřív než myTak ti budeme držet moc palce a myslet na tebe,at se malá už přihlásí a máte to rychle a ve zdravý za sebou a jste brzy spolu

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40