banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Porod 22.11.2008 - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Na gynekologickém oddělení ivančické nemocnice jsem strávila ccca 7 týdnů kvůli riziku předčasného porodu. Za tuto dobu jsem měla možnost celkem dobře poznat personál tohoto oddělení a musím říct, že od sanitárek až po pana primáře jsou všichni profesionálové a nezbývá mi nic jiného než chválit a chválit!
Bylo tedy pro mě logické jít rodit právě do Ivančic (i když bydlíme v Brně) a 22.11.2008 se nám zde narodila dceruška Anička.
Porod i následný pobyt na porodním oddělení byl perfektní a péče lékařů, porodních asistentek a sestřiček z gynekologického i dětského oddělení úžasná.
&s12
V této době babyboomu v Ivančicích rodilo poměrně dost mých kamarádek a známých a všechny byly stejně spokojené jako já!

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40