banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

po ránu 50 dřepu a jdem cvicit:D zitra jich udelam 55..a 30d... - diskuze

17 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
po ránu 50 dřepu a jdem cvicit:D zitra jich udelam 55..a 30den jich mam udelat 245!!!! pak muj zadek bude výstavní:D
nezapomeň foto zadku před a po
At uz to jsou drepy jake chcou, kolena bych mela na odpis. Jsi dobra. A 245???!!! Cha!Ani nahodou! Ja bych radej chodila po schodech nebo jinak posilovala.
ty jsi blazen :-D udelala bych 10 a byla bych vyrizena
@chezzie u 40 sem se trepala jak ratlik:D dneska jich mam 55:D
@amalie2011 Koukám, že jsme začly stejně. Já jsem si dnes dala insanity Cardio balance + 55záchodáku a myslela jsem že nedolezu do sprchy
@Zavadilka ja dneska sotva chodim..za hokdu vyrazim na 10ti km turu s tobikem:-! asi si dame tu kratsi verzi kvuli mamince..neb me asi upadnou nohy:-!
@Zavadilka Víš co se říká... Když ráno vstanu a nic mě nebolí, myslím si, že jsem mrtvý/á.
@amalie2011 mě bolí pernamentně všechno
@Zavadilka nezapomeň foto zadku před a po
@Zavadilka to musíš, ať vidíš ty výsledky a pro mě to bude motivace
@jana1260 no to určitě
@amalie2011 to ja bych se klepala pri tom 11tem :-D :-D
a kolena na odpis..já to myslím viděla na netu a úplně mě z toho v kolenou zatrnulo (a to ani nejsem ten typickej kolenář)
@zuzka83 to nejsou ty klasicky drepy! ale takovy ty jak kdyz sedis jak na zachode:D a ja nosim ortezy takze me kolena neboli:D
@amalie2011 Já to zkusila před měsícem, vydržela jsem 3 dny a kolena to nedala jak začali bolet. Ale je pravda že jedno je po 2 operacích a moje váha je zatěžuje už pěkná léta.
@tygřímáma

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici