banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Plesová sezóna - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Zdravím, máte rádi a chodíte na plesy? My jdeme zrovna zítra, tak se už těším :)
My chodíváme, Už léta se stejnými přáteli. Chodím také moc ráda.
@renik.71 jj, bylo to moc hezké, ve velké tombole jsme nevyhráli, ale v malé jsme měli také pěkné ceny. Dobře jsme si zatancovali, pobavili :) Na kolik plesů chodíte?
@Lenuska1234 Chodíváme na tři. Jeden takový trochu nóbl a pak na dvě vesnické bály. Vždycky záleží na společnosti, tak se nám vždycky líbí. Výhra v tombole je ta třešnička na dortu.
@renik.71 a tancujete i klasické tance? Polku, valčík, waltz, cha-cha, jive,..? :)
@renik.71 a co začít chodit spolu do tanečních pro dospělé :-) žádný učený z nebe nespadl :-)
@Lenuska1234 Takový taneční mistr, aby naučil mého manžela tančit, se ještě nenarodil.. :-)
@renik.71 nechodil do tanečních? My chodili oba, ale už jsme to zapomněli...je to škoda, musíme to oživit :-D
@Lenuska1234 Waltz?? O tom můj manžel v životě neslyšel :-).
@renik.71 jo, tak ten také tancujeme často :-D já už jsem manželovi říkala, že chci, abychom si oživili alespoň waltz :-D
@Lenuska1234 Já bych i tancovala, ale je to nad manželovy síly :-). S nám jen takový ten pomaý free style.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40