banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Píchání v podbřišku v 17tt - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojda, chtěla bych se zeptat zda je normální píchání v podbřišku? Není nijak extrémní, ale i tak mě znepokojuje. Doprovází ho i mírný tlak v podbřišku a sem tam i mírné křeče. Nešpiním ani trochu, tak nechci zbytečně letět k doktorce. Jsem prvorodička takže zatím nemám žádné zkušenosti. Děkuji
Těhotenství je všude samé píchání mi přijde Roztahuje se děloha, takže to vnímáš jako táhnutí a píchání. Nemělo by to znamenat nic vážného.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
7 hlasů

79 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 42 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici