banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

píchání po otěhotnění - diskuze

14 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
:) ježiš to je nadpis :)Myslím píchání v podbřišku. Když jste byly naprosto čerstvě těhotné tak prvních 14 dnů. Cítily jste nějáké změny v břiše? Píchání nebo tlaky nebo něco. Třeba na jedné straně, nebo něco prostě? Např slabší menstruační bolesti apod?díky
mě bolelo břicho. normálně menstruačně. já měla ms hodně nepravidelnou a když se víc zpozdila, tak to takto bolelo třeba týden dokud se pořádně nerozjela...já netušila, že jsem těhotná, myslela jsem si, že mám normální \"zaražený krámy\"
Nadpis je pěknej, mě pobavil. Neboj, nic to není, mě tam tak píchalo, že jsem volala MUDr a ta říkala, že je to normál, to je jak se tam mimčo zavrtává a celkově se to tam roztahuje. Někdy mě píchá až dodnes a to jsem už 30tt, ale teď už je to spíš jakoby na vaječníku, mám tam cystičky a do toho jak tam mímo tlačí, tak někdy nic moc. Ale co by člověk pro ty naše poklady nevydržel
:-) píchalo ... furt sem si říkala, že to určitě budou krámy a při každém odchodu ze záchoda jsem si říkala, tak ještě ne, třeba, možná ... by to mohl být mimísek .... byl (nebo spíš je :-)).Když se nad tím tak zamyslím, tak to trvalo docela dlouho. Nejdřív mě to vlastně vůbec nenapadlo, jen jsem si říkala, co se zase děje, musím jezdit míň na tom kole :-D, to bude určitě z toho. Mno a podle všeho mi dokonce proběhla i jedna menstrulace, ač jsem byla v tom.
Nevím jak máš pravidelný cyklus, ale mě píchalo ve vaječnících při ovulaci. Ne vždy a ne pravidelně, ale jo. V těhotenství mě píchá a bolí pořád a všude:))
@luciasek84 Cyklus mám naprosto pravidelný a taky mě při ovulaci píchá. Takže vím přesně kd yovuluju a nemusím si ani nic měřit nebo dělat testy apod. A ovu to není :) doufám teda :) i když jsem byla nemocná tak jsem třeba jen rozhozená.
@medox Já při zahnizďování vajíčka nebo jak se to jmenuje, ačkoliv jsem vůbec netušila že můžu být těhotná jsem měla bolesti jak blázen, vystřelovalo to až do zad. Ale přisuzovala jsem to tenisu který jsem hrála, že jsem si něco blokla. Až pak zpětně jsem si uvědomila co to vlastně bylo. A teda píchá mě v břiše teď, ale tak moc těhotná asi určitě nebudeš jestli máš cyklus pravidelný. Takže spíš to bude nervoza.
@luciasek84 právě práve, jsem asi 4 dny po menstruaci nebo tka něják...a byly by to 3?nebo 4? dny od sexu. takže šance mizivá. Ale to víš naději si dělám .)
jo me taky pichalo a pobolivalo bricho nez jsem to zjistila a i do ted. hlavne jeden den me tak divne bolelo bricho jako nikdy a podle toho jsem zacla tusit, ze asi je zadelano.jo a taky me fur bolely prsa a najednou mi nesedly olivy, ktery milujutak drzim palce
@liiida díky, to jsi mě potěšila. Prsa si pamatuju z předchozího těhu podle nich jsem to taky diagnostikovala :) ale břicho si vůbec nepamatuju i když někde mám poznamenáno že bolelo, ale nepamatuju jak. a podruhé nebolelo
Tohle píchání jsem měla taky,ale nic se nedělo...normálně přišla MS... Tobě přeji,aby se Ti tam uhnizďovalo mimi... My se o mimi bohužel teď snažit nemůžeme...min.půl roku...tak si krásně užijte dovču...
@Mysuge já si právě říkám že to mám jen psychycké a nic to neznamená...no uvidíme.
Baru,bude mimi?

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40