banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Pěkné ránko, u nás opět zataženo, ale alespoň je sucho. Aník... - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Pěkné ránko, u nás opět zataženo, ale alespoň je sucho. Aník už má jen zvýšenou teplotu, tudíž je bez léků a v noci spala klidně. Ondra naopak začal pokašlávat, tak šel dnes ještě do školky, mají kouzelníka a od zítra ho nechám doma. No a já ráno jsem si myla hlavu, Anička vzorně asistovala až musela jít do vany nakonec taky neb se pokadila, no nic moc zážitek po ránu v malé koupelně, a než jsem jí stihla pak stihla zapnout čistou plínu vyhrkla zas, přisuzuju to čípkům co dostávala dva dny a růstu zoubků. Jinak my se vypravujem do Špk, musím na úřad, pak opět vyreklamovat kazeťák co Ondra dostal k vánocům a ještě si ho ani nestihl pustit, k našim a po obědě do práce. Odpolko jen vyzvednu Ondru a doma budem odpočívat. Hezký den všem
Hezké odpoledne, Adélko.
Pěkný den

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
8 hlasů

77 %
36 hlasů

6 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 47 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici