banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Pěkné počasí - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
To sluníčko mi dává zabrat - dnes v záchvatu euforie 5 hodin na procházkách .Pěkný večer děvčata (mě čeká vana, masáž nohou a nejspíš hluboký spánek )
To mi vykládej, já jsem se rozhodla, že k našim se nechám dovézt a zpět půjdu s drobkem pěšky. A ono jít 5 km pěšky z kopce, celkem prudkého, mi dalo celkem zabrat. Celou trasu jsem tak spíše utíkala a bolí mě zadek, jak jsem se snažila brzdit, abych za kočárem neletěla.
jj, dneska bylo opravdu hezky, tak jsem šel makat na zahradu - a stará se na mě dívala naštvaně, protože ji napadlo jít do Zoo. Tak šla beze mě. A také říkala, že to co jsem dělal by ona nedělala
@Vlastik108 stara- nemuzes ji nazyvat jinak?
@amalie2011 Můžu ji nazývat jinak A jak bych ji měl nazývat? Jenom tak mimochodem, zřejmě to, když napíši slovo \"stará\" v tobě vyvolává určité emoce, které vyjadřují stav tvé mysli. Většina ženských včetně staré toto bere v pohodě, protože ví, že tím nechci říct nic špatného. Takže je jenom na tobě, jaké pocity budeš prožívat při čtení toho, co napíši. Měj se hezky
@amalie2011 Ty taky říkáš příteli, chlap.
@angieblack no lepsi nez muj starej..teda podle me:D on me taky rika zena...
@amalie2011 Tak to určitě.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40