banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Pěkné, i když pochmurné popoledne - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Tak my ráno byli u dr. na kontrole s malým, naštěstí poslechově už byl lepší, tak nás atb minula, ale pořád hrozně chrčí, tak jsme dostali jakýsi sirup co 12h a koupili jsme mucosolvan a jak to nepřejde, tak máme v pátek zasejc dorazit, jinak se máme dojít ukázat až po víkendu. Stihli jsme s malým povysávat obývák, pak si šel schrupnout, já vytřela a už mi tu zas lebedí v náruči . Na oběd máme dneska žemlovku, takže ji s prckem budem muset nějak vytvořit než dojde taťka z práce a pak už nás čeká jen hraní a léčení . Pěkný den
Přeji brzké uzdravení a pěkný den.
Hezký a klidný den

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40