banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Pěkné dopoledne všem :))..u nás je uplakané počasí, prší a p... - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Pěkné dopoledne všem :))..u nás je uplakané počasí, prší a prší..vyloženě na spaní. Tak aspoň švagrové pomáhám s překladem článku do školy. Mimákovi se na svět ještě asik nechce..tak celá rodinka čeká netrpělivě, kdy už to bude. Odpoledne to vidím na spaní a pak něco ukuchtím. Tak se se mějte fajn
Počasí je fakt tak na spaní. Měj se hezky a užívej si klidu
@tygřímáma jj je to hnus..pořád prší..tak jsem si aspoň udělala radost a objednala si pizzu na oběd. Jinak klidu si fakt užívám. Za chvilku tu bude křičet mimčo

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici