banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ovulační test - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky,v tomhle směru jsem naprostý nováček.Potřebovala bych poradit.Dnes6.den krvácení,jestli se do toho počítá i špinění 2dny předem.Kdy mám použít ovulační test?Poradíte?
tak 14 až 15 den od začátku MS.
ahoj počítá se první den plné menstuace jako 1 den cyklu. Já jsem zkoušela ovu test asi 2 cykly - vyšlo to na balík a podle nich jsem ani neovulovala... nyní chodíme do gestu a s vyvolanou ovulaci jsem test taky schvalne zkousela a nic - takze testum neverim...
tak zaprvé, stačí ti ovu proužky na netu cca 300kč/7ks, dojdou ti do 3 dní. Za druhé testovala jsem od 9 dne výš, myslím si,ale že to není moc k něčemü. Už jsem tím to způsobem vyhodila dost peněz, sázím Jani spíš na ty bylinky a Calibrum. Držím palečky
@Janinka117 děkuju Jani,myslím,že ovu testy jsou fakt nanic.Myslím,že bych se z nich za chvílu zbláznila.Prdim na ně.Hodnoty mého prolaktinu,jak jsem zjistila z netu,nejsou fakt vůbec vysoké a vhodné pro nějakou léčbu.Proto nejspíš nedám na radu gynekoložky a nepůjdu zpět na endokrinologii pro ně.Ještě vyčkám nějaký ásek a uvidim...Papa a i Tobě držím palečky ve všech vyšetřeních.
ahoj vetsinou je to popsane na testu mam za to, ze tak od 10 dne testovat ne z ranni moce, ale uprimne me nevysel pozitivni test ani ted pred vyvolanim ovu a schvalne jsem ho zkousela, ta spolehlivost tech testu podle me neni nejlepsi.
@jecidlo Tak jsem to pochopila nejspíš dobře.Od 10.tého dne od začátku MS začít testovat.Ale kdy teda když ne z ranní moči?A když tam ten první den nic nebude,tak testovat další dny?Vůbec nevím.Pořád jsem si říkala,že se na to vyprdnu,ale nutí mě vše víc a víc zjistit,zda ovulaci vůbec mám.
@ mam za to ze se to ma az odpoledne, ze rano tam ten hormon v moci jeste moc neni, je to obracene nez u tehu testu a snad radijou co druhy den, ale neupinej se na ne moc. Ja se priznam, ze to me prijde uz lepsi ta bazalni teplota. Ale uvidis, snad tam budou dve carky
@jecidlo No,myslím,že se na to neupnu.Hlavně je furt kupuvat,je taky dost nákladný.Nevyjde,nevyjde.Moc tomu věřit nebudu a z bazální teplotou taky nemám zkušenosti.
@ me jich zbylo jeste asi 20 ani jeden pozitivni tak me to prestalo bavit, testoval ajsem jich asi 30

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40