banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

otázečka... - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Takže 60 Kč zaplatím i za každý den, který strávím v porodnici po pordu??? Většinou je tam matka po pordu pár dní, že?
Já to pochopila tak, že po porodu zaplatíš 60Kš za sebe a 60Kč za mimi, takže za den 120Kč, tak snad jsem to pochopila správně :)
@2222Adriana Ano,naprosto správně
@Small a pak se vátíš domů ty k doktorovy malý k doktorovy a porodné jn na to a to můžeš být ráda když v nemocnici nebudeš déle

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

20 %
4 hlasy

80 %
16 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 20 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40