banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Opět moc pěkné povídání svačinky jsou opravdu oříšek a napro... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Opět moc pěkné povídání svačinky jsou opravdu oříšek a naprosto ti rozumím, že je nechceš vyhazovat. Ale je dobře, že jí chutnají obědy, to je kolikrát u dětí taky problém.
V jídelně vaří dětem fakt výborně. Ráno to před školou voní, až se mi sbíhají sliny. A ani nevíš, jak jsem pyšná, když mi paní kuchařka řekla, jak pěkně Dáda obědvá a že si přidává.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
3 hlasy

82 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 17 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40