banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

omlouvám se za slova - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
ale normálně mi jebneta naše holka chytla nějakou pubertu a je na zabití,pak jí švihne v hlavě a je v pohodě a pak zase je jak magor,kdo má mít ty nervi na ty její grimasy a škleby??
Přeju pevné nervy a zkus si to tak nebrat. :))
Gábi, je to zkouška rodičovských nervů
přeju pevné nervy
Mě po 5 letech Gabčiné puberty už nic nerozhází,spíše mě překvapí,že někdy dokáže být milá a nic za to nechtít.Už se to pomalu obrací k lepšímu u nás,puberta ustupuje.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici