banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Odmítá mi oběd... - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj, poradí mi někdo? Malá začala být hladová tak sem začala se zeleninkou deset dní před šestým měsícem, od prvního dne jí moc chutnala a za týden už snědla celou misku, jenže večer nechtěla spát a byla hladová, zkusila se jí po kojení udělat UM, ale nechtěla to a brečela, tak sem začala i před šestým měsícem dávat večer kaše to pomohlo a usíná, ale teď to byly tři týdny od začátku přikrmování a ze dne na den mi začala odmítat oběd, nechce zeleninu, ani maso se zeleninou, brečí a sotva sní tři lžičky, takže kojim a večer papá kaši, ta jí stále chutná, už sem odpo zkusila i ovoce a přesnídávky to jí teda taky moc nejede, poradí někdo jak jí naučit znovu papat zeleninku a masíčko? Má někdo tuhle zkušenost?
Kacime mala taky napred krasne papala zeleninku a najednou prestala a rvalo to tak 2 mesice (asi uz ani nevim) nez ji zacala zase jist.Proste jsem nabizela a pak ju zacala jist.Mela asi obdobi kdy ji proste nechurnala:-)
@petula.z nekde jsem cetla ze je dobre do toho pridat 1/4 nebo 1/2 jabka das zeleninu maso + jablko a prej to detem chutna:-)
@mimka http://www.miminko.estranky.cz/clanky/prikrmy---recepty tady jsem to cetla tak snad neco pomuze
@mimka A nelezou jí třeba zoubky? Nekterým detem vadí lžička v puse když rostou .
@adrinka Zoubky už má dva přes měsíc a další zatim nevidim,ale večer jí kaši lžičkou normálně:-) Dnes sem zkusila rozmixovat nevařenou mrkev s jablkem trochu snědla a tvářila se jako že chutná, tak zítra jí dám to samé, ale vařené uvidíme!!!
u nás třeba odmítá kupované.Začala jsem dělat doma,pak jsem skusila koupit 2 skleničky ,nic,pak polívku,tu taky ne,tak jí dělám zeleninku doma a ta jí jede.Ani se moc nedivim,ty kupované nejsou tak dobré.Doufám,že bude alespon ty ovocné,nerada bych patlala doma i přesnídávky
Meli jsme to same...za tyden ji to preslo a mliko ji nestacilo...pak pekne papala obed bez problemu...nez si zvyknou tak jim to chvilku trva...celych 6 mesicu prece meli jen mlicko..hlavne nenutit at si neudela averzi na jidlo
Občas se to stává. Hlavně jí to nenuť. Prostě zkus dát pár dní pauzu a pak zase začni. Určitě jí něco chutnalo víc, tak s tím pak začni. A vaříš nebo kupuješ skleničky? Nezačala si dělat něco jinak?
@nadule1 Začínala sem kupovanou - První lžička - mrkev, a asi po čtyřech dnech sem začala vařit a přidávat různé druhy zeleniny,vyjímečně pak dostala kupovanou, tam problém nebyl jedla oboje.Zkoušim to znovu každý den, aspoň trochu, ale je to s pláčem, v podstatě nic nesní:(Možná se zkusim vrátit na začátek a dát jí jen mrkev...
@kachna78 Já bych zkusila pár dní vůbec nic kromě mlíčka k obědu nedávat. A pak začít znova - třeba tou mrkví jak píšeš.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40