banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Od těch doktorů asi nikdy nebudu mít pokoj. Když nemusím kv... - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Od těch doktorů asi nikdy nebudu mít pokoj. Když nemusím kvůli klukům tak musím se sebou. Chtěla jsem zítra jen nakoupit na víkend a spáchat nějaký ten úklid a přetřídit skříně a asi toho moc nestihnu, protože strávím půl dne u zubařky. Po poledni mi vypadla korunka, která pokrývala 3 zuby a tak jsem volala hned zubařce a prý mám zítra přijít, což je fajn. Doufám jen, že to nebude stát majlant.
Držím palce, aby to moc nestojí
a jé, tak snad to nebude žádná velká suma, ale dobrý je, že Tě vzala hned

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
6 hlasů

77 %
27 hlasů

6 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 35 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40