Žena a vztahy - nové diskuze
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové diskuze
Celkem 156 621 příspěvků
afrodiziaka
já je přitelovi nakupuji na internetu a musím říct, že opravdu fungují, je to super věcpřírodní kosmetika
Já objednávám na netu, kamarádka mi doporučila jednu značku, o které vím, že je opravdu přírodní.Vánoce 2019
Ahoj já bych potřebovala poradit co koupit manželovi na Vánoce.Miluje dobrodružství.Jaký multivitamín
Zdravím, doporučíte mi nějaký kvalitní multivitamín, děkuji.Rybí tuk bez pachuti
Zdravím, doporučíte mi rybí tuk bez pachuti? Nechci užívat olej, je mi to nepříjemné, děkuji.proteinová dieta
holky, vyplatí se držet proteinovou dietu? Zhubly jste s ni?Veslovací trenažér
Mnoho báb tu spomína cvičenie na veslovacom trenažéri. Ja mám taký jeden doma asi 2 roky a som s ním spokojná. Stále sa dá kúpiť na inSPORTline. Volá sa- Vzduchový veslovací trenažér inSPORTline Kobuko. Rozhodne ho odporúčam. Cvičím na ňom 3-krát do týždňa a stále šliape ako nový. Teraz ho tam maju v zľave za 499 + kto má záujem ho zoženie aj lacnejšie cez https://www.kodino.com/sk/ No a kto cvičí a nemôže sa k tomu dokopať, tomu môžem len povedať, že je to ideálny pristroj na zbavenie sa bolesti chrbticeSterilizace
Ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla a přišla jsem vás poprosit o radu. Jsem po dvou císařských řezech - vzhledem ke stavu dělohy po nich mi bylo další těhotenství silně nedpoporučeno a ani další dítko neplánujeme (i vzhledem k věku :-). Klasickou HA kvůli rodinné anamnéze nesmím. Tělísko (Mirenu) jsem měla 5 let a měla jsem neustále problémy (nepravidelný a hrozně krátký cyklus, migrény, až deprese, šílené bolesti v prsou, nemožnost zhubnout, nespavost, první dva roky nonstop špinění i mimo cyklus atd.). Před létem jsem šla na její výměnu po těch pěti letech a zavedení se nějak nezdařilo, tak muselo po čtrnácti dnech ven s tím, že o další zavedení se pokusíme až na podzim. Doktorka mě celou dobu ujišťovala, že tělíško za ty mé problémy výše nemůže. Já však za ty tři měsíce bez něj zjistila, že spousta těch problémů začala bez tělíska odeznívat, takže váhám, jestli vůbec do dalšího jít. A napadla mě jako možnost sterilizace. Protože je to ale rozhodnutí poměrně závažné, chci se zeptat, jestli s tímto zákrokem máte některá zkušenost (ať pozitivní či negativní). Má to nějaká závažná rizika či vedlejší účinky do budoucna (teď myslím z vlastních zkušeností).Předem moc děkuji za reakce.hubnutí s odborníkem
Už jsem o jejich hubnoucím programu hodně slyšela. Rozhodla jsem se nechat si u nich udělat diagnostiku organismu. Ráda bych si upravila životosprávu.Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
21 %
32 hlasů
4 %
6 hlasů
15 %
24 hlasů
43 %
67 hlasů
17 %
27 hlasů
Celkem hlasovalo 156 unikátních návštěvníků