banner

Vaření - nové diskuze

Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové diskuze

Celkem 47 302 příspěvků

pecena kureci spodni stehynka a ryze

hrachová kaše

s opečeným kabanosem, kys. okurkou a čerstvým chlebem:o) Byla to fakt dobrota:o)

brambor a jitrnice nebo jelita?:o)

hřibačku ze včerejška a brambor a...je to ta světlá takže jitrnice?ždycky mi to dělalo problém

Zase mražák

Včera jsem chtěla vytáhnout maso a narazila jsem už na něco uvařeného.Tak jsem to vytáhla.Je to maso a těstoviny.To si holky dají.Já to nepopisuji,tak jsem pak překvapená cože to je.

My dnes špenát s bramborovými noky, tatínek i kousek flákotky od včerejška

Úterý

Uzená kuřecí stehna a brkaší.Musí to být rychle hotovo,protože chci dopo upéct pracny.Je tu klid,holky jsou ve škole a školce.

Gulasovka

MY dnes jen polevku- hustou gulasovou s bramorama a pareckem a k tomu pecivo. Deti dlabaly jako o zivot

Krém

Ahoj holky potřebuju poradit chci dělat dortík ale nevim si rady s krémem umím jen ten máslový.Můžete mi nějaký poradit jaký děláte vy??Děkuju

my dnes dojidali zbytky od vikendu-gulas s testovinami

řízky s kaší

musela jsem dneska rozveselit toho našeho maroda a udělala mu jeho nej nej nej kuřecí řízečky s br kaší a mix listový salát.Všichni jsme si moc pochutnali.

My dnes máme rajskou polívku od včerejška a znojemskou s těstovinami (óbr-kolínka). Aby nebylo kyselého moc, osladíme to nakonec borůvkovým koláčem (v rámci vyjídaní mražákových zásob).

Verona

U nás bude dneska vařit piccerka.Zajdem si na meníčko.Tak doufám,že bude něco dobrého.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici