banner

Těhotenství - nové diskuze

Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové diskuze

Celkem 147 927 příspěvků

Ahojky maminy. Jak tak čtu tak tu asi nikdo není z chomutovska. Já jsem v 22.tt. Sice mám ještě dost času ale přemýšlím o porodnici a nevím jestli Kadaň nebo Chomutov. Na chomutovskou jsem četla nějaké připomínky co se týče personálu tak nevím. Jestli máte někdo zkušenost prosím písněte.

Ahojky a zdravím všechny. Jsem na konci 34tt a mám nějaký strach z porodu už aby ta největší bolest byla za mnou a pak si v klidu užívat toho malýho človíčka, už se na něj moc těším.Jsem z JČ,je tu někdo z tohoto krajé?

Ahojky a zdravím všechny. Jsem na konci 34tt a mám nějaký strach z porodu už aby ta největší bolest byla za mnou a pak si v klidu užívat toho malýho človíčka, už se na něj moc těším.Jsem z JČ,je tu někdo z tohoto krajé?

Beru zpět. Právě ted jsem taky dost vylekaná. Krvácení sice ustalo ale tak divně mě "loupou"pohyby a docela nízko, že mám obavy. Ke všemu jsem doma sama,manžel je na služebce. Idealní načasování na výjezd do porodnice. Asi to pujdu zaspat, ráno moudřejší večera. Nemáte nekdo podobnou zkušenost?

Ahojky,všechny vás zdravim. No tak jsem ve 35tt a mám nějakej strach z porodu ale z ničeho nic myslim na to jestli já nebo malá po porodu neumřeme nějak se tý myšlenky nemůžu zbavit.

Tak to gratuluju Leni. Věřím,že čekat 3 týdny co a jak dopadne je děsné.Ale zas máš teď klid na duši a můžeš si vychutnávat nákupy výbavičky a přípravy. Já na plodovce nebyla, ale od samého začátku jsem měla problémy a nesměla nic moc dělat.Už jednou sem potratila a tak než se překulil 30tt tak sem se tvářila že se nic neděje a snažila se nic neplánovat a netěšit se.

Ahojte holky, tak konečně jsem se dočkala a mám výsledky z amniocentézy. Miminko je naprosto zdravé a bude to kluk, jako buk. Jsem moc a moc ráda. Ale to 3 týdenní čekání žádné z vás nepřeju, je to hrozná nejsitota. Ale už je to za námi. Teď už bude jen to dobré.

Dobrý večer právě pročítám vaše hlášky a mám chuť se přidat. Koukám, že máme všechny podobné starosti i radosti.Nejste některá z pisatelek nebo čtenářek z okolí Chrudimi?Zajimal by mě názor na chrudimskou nemocnici.Díky

Ahoj holky, právě jsem se zaregistrovala a musím říct, že se mně tyto stránky moooc líbí. Jsem v 31tt, sháníme výbavičku a tak dál.. Taky vybírám porodnici. Jsem z jižní Moravy, tak by mě docela zajímaly vaše názory na porodnici v Kyjově a v Brně na Obilńáku. Díky Blanka

Ahoj Vendy a Vendulko, jakpak se máte? Co je u Vás nového? Já jsem už o dost klidnější, ale stále v očekávání. Vendy, spinká ti dítko dobře? Myslím tím hlavně v noci.

Ahoj mamky, chci se zeptat na ne moc příjemné téma. Prodělal jste některá zamlklý potrat a měla jste i dál nevolnosti, kovovou chuť v ústech atd. nebo vše zmizelo a pak se přišlo na to, že se mimi už nevyvíjí? Díky za odpověď.

Ahoj holky, taky jste některá byla na odběru plodové vody???

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
4 hlasy

78 %
21 hlasů

7 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 27 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40