banner

Ach, Ti chlapi - nové diskuze

Dnes mi přišel krásný námět, a to k založení téhle rubriky s doprovodným textem: "Nemyslím stěžovat si na ně, ale prostě pro pobavení - historek by se jistě našlo dost." Jsem téhož názoru :-). Renčo, Tobě za námět velice děkuji.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové diskuze

Celkem 3 593 příspěvků

Náš tatínek!!=o))

Když jdu na procházku s Fífím sama tak jde pěkně,párkrát ze začátku zkusil zda bych ho jako nemohla vzít a já tvrďák že tedy né tak je vše Ok.Honíme se, cupitá pěkně..JENŽE když přijde na řadu tatínek,ať jde s námi všemi na prochajdu,nebo sám s Fífím,tak Fífí ztropí děsnou scénu po ujitých pár metrech,jak děsně potřebuje vzít,sotva leze a řve a huláká a samozřejmě že ho chudáčka tatínek nemůže nechat plakat natož jít po svých,tak ho vezme a hototo..Minule jsem to už nevydržela kdy Fífí ušel tak asi kilák se mnou v pořádku,přišel nám naproti tatínek a opět scéna,opět ho vzal..Tak jsem mu říkala ať ho nechá ječet,že to bude horší..Tak se mi dostalo úsměvné odpovědi:Ale já ho klidně budu nosit dokud mi budou síly stačit!!!!Tak jsem si říkala že to ani nikdy nepůjde odnaučit,pač tatínek není schopen ustát chůzi po sídlišti se řvoucím Filipem a jinak by to asi nešlo,takže další den nám tatínek řekl že s námi ven nepůjde,že přeci vím že by Filípek řval a chtěl by nosit a tudíž by se neprošel...No tak to mě chytal vzteky amok!!!Takže asi budeme chodit teď na prochajdy sami...Fakt co chlapi vymyslí to jeden žasne...

STVE ME!!!

Holky musim to sem napsat - nikomu jinymu to rikat nemuzu.Ale ten Terry me tak stve! Prave ted, kdyby byl tady, tak se snad rozebehnu a budu do nej busit.Mozna je to i jinym stresem, ale hromadi se to ve me slusne.Ani nevim jak to zacalo,proste jsme se trochu o necem bavili,ja jsem se tim pak uzirala a tak jsem mu sve pocity napsala do e-mailu,jen pocity, on na to zareagoval tak jako z pulky a ze mi o tom rekne neco az budem telefonovat.Druhy den jsem na to natukla jen trochu a on hned odpovedel at mu ukazu ze jsem velka holka a necham to bejt a uz se s tim nezabyvamPak telefonujem nereknu o tom ani slovo,a pak jsem se zminila,jestli mi nechtel k tomu neco rict jak psal a on se zacal rozcilovat, ze na to nema cas a ze vsechno moc resim.No nic no, chtela jsem jen slyset nejake mile ujisteni,ze si s tim nemusim delat starosti,ze me hrozne miluje,ale to z nej nevypadlo.na misto toho spoustu vet 9a to nemel cas) ze si delam starosti o neco o co nemusim a blalba)No hovor neskoncil moc dobre a to nemluvim o tom,ze jsem ho vubec nevidela, protoze je tam rano pry tma.Ale ze by si otevrel zaluzie to ne.Frzela jsem tu Violku aby videla tatinka a on nikde.To bylo na nic.Tak jsm se zeptala jestli to ted tak bude porad- kdyz on si vyminil volat u nej ranoa jestli by si nemohl koupit lampicku - NEODPOVEDEL. No proste na zaskrceni - takze pej nakonec, nekdy si ji koupi? No ale ta poradna tafka dnes rano.Prve jsem mu jeste volala na mobil,ze nechci byt tri dny z nas ve spatne nalade a on ze taky ne, tak to vypadalo na usmireni.No ale pak vecer jsem mu napsala jen "dobrou noc" do e-mailu, protoze jsem tady hodinu pripravovala pro nej darek k uvitani do novyho bytu a taky jsem vypalovala na CD videa co jsem vybrala (Violka jak se snazi lizt a tak)..no ze mu to dnes poslu postou.Byla jsem uz unavena psat dlouhy e-mail.No a pravda, taky jsem si rikala,ze se mozna snazim az moc - porad mu rikam jak ho miluju a volala jsem mu znovu na usmirenou a tak.no a taky,ze on rika,ze kdyz jsou mi e-maily dlouhy tak uz pak nestiha psat zpatky.No nejak jsem tak cekala, ze ano si od nej prectu hezky e-mail, co mi da zase silu do dalsiho dne a ujisti me,ze je mezi nami vse v poradku ( resime ted taky nejake rodinne trable s tou svatbou segry - mama tamnechce jit, tak to je stres a je to uz zitra).No a neverili byste co mi bylo odpovedi:" hmmmmmmmm, peknej e-mail.Tak mam dojem,ze sem moc unaveny na to abych ti napsal....PS: ale stejne te miluji"No mozna nekomu to nepride takove, ale me to fakt vytocilo.takze to musim byt mila v a psat dlouhy e-mail ja a bych si na oplatku vyslouzila jeho? Tak to at jde do haje teda!!!!!Uz se zase chova jak predtim,nez sem prijel.Jemu je to jedno, pro nej je to jako hra.Copak mu nedochazi,ze potrebuji taky ja nejakou podporu???Ja jsem ho tak podporovala i kdyz se jen stehoval.A on vi co to je tady ted za hruzu s tema rodinnejma vztahama a vubec nic mi nenapise, ani slovo.No darek mu teda dnes neposlu, ani nevim co do pranicka psat.Omlouvam se ze je to dlouhe,ale ja to potrebovala ze sebe dostat, jinak uz dnes snad jen padnu do postele a tomam tak narocny den

Konec chlapu v čechách

Tak jsem koukala na primu,jak hledají nové tatínky.A děs.To už neexistuje žádný pěkný chlap.Co nápadník to exot.Jeden tlustý,druhý ušatý,třetí se šílenýma zubama,další starý,plno co vypadají jako by právě vylezli z basy a seděli za vraždu.Ovšem ten šedivák to na tom Karštejně razil.Ten byl tak trapný no hruza.Chudinky maminky.Holky musíme si ty své hlídat,protože normalní chlapi už jinak vymřeli.

oslava narozenin

Tak mi dneska ten můj manžílek říkal,že nechápe proč bychom měli slavit Vašíkovi druhé narozeniny,když to nejsou žádné kulatiny.Chápete to někdo? U nás když jsme byli děti se vždycky slavili každé narozeniny,byl dort a sešla se rodina.A co vím tak on má taky fotku s dortem a dvěma svíčkama. No čeho já se ještě dočkám

Prestehoval "nas"

Tak a je to!Dnes jsem mluvila s Terrym a uz telefonoval z nveho bytu. Vcera se stehoval ze San Francisca do Alamedy.To je vlastne ostrov pres zaliv u Oklandu.Rikal,ze v SF je to takovy moc spinavy,samy bezdomaci a drogari.Alameda je jak delana pro rodiny.Musim rict, ze tenhle podnajem vybral dobre.Jsem vodni tvor a rada na vodu i koukam.5 minut od domu je tu plaz a park a priroda, ptaci svitorej - no proste trochu vetsi oaza.Dum ma uprostred vlastni venkovni bazen a posilovnu.A byt me svym interierem oprabdu prekvapil.Ukazoval mi pres kamerku na pocitaci.Kuchynka je vic oddelena nez jsem myslela, je tam i prostor na jidelni stul.Koupelna cista pekna a loznice velika a hlavne i s balkoooonem~ To jsem vubec necekala.A po cele kratsi stene loznice je uz vestavena skrin, taktez mezi koupelnou je takova skrin.Jinak tam tedy nabytek neni,ale Terry koupi jen to nejnutnejsi a levne, ze prej to pak vymenime a vybereme spolu.Mam z toho docela fakt radost a jsem na nej hrda,ze to takhle zvladnul.Sice mel mensi kolize - nestihl vcas zbalit, pak se mu to protahlo takze nevratil vcas auto a asi mu to budou uctovat, pak nasedl do autobusu sice spravne cislo 51. ale v protijedoucim smeru a zjistil to az po 20 minutach.Takze se nestihl za cely den kvuli tomu najist...No a na zbrusu novy kremovy gauc uz prvni vecer stacil vylit vino - ale bez kolizi bych to od nej necekala, to by musel bejt zenska ze?!Jediny co me hooodne mrzi je, ze na mem kole( co jsem si celkem draze kupovala v Aspenu) za tu dobu,pridelane ke stojanu v puvodnim podnajmu, NEKDO UKRADL OBE KOLAJeho kolo je pry nedotcene.No nedivim se bylo to zbrusu nove trekingove kolo.Sice mi uplne nevyhovovalo, ale planovala jsem,ze prodam a koupim nejake vic silnicni.Ted mam sprominutim hovno co prodavat - ty kola na tom byly nejdrazsi.Stalo temer 500 dolaru.No ale co jsem mu na to mela rict - jen jsem se podivila, proc to treba casteji nekontroloval a on rekl,ze to by na tom nic nezmenilo - no treba to,ze by nekdo videl, ze se nekdo ty kola kontroluje.Ale to vite,ze je mu to asi fuk, dyz to neni jeho.Jake by mu asi ze zadku litaly blesky, kdyby mu nekdo ukradl jeho "dokonale" sedlo z JEHO kola.No ale nejak se nedokazu zlobit.Ale tohle se mi deje se vsema kolama.Tady na mym perfektnim panskym favoritovi mi taky ukradli kola a sedlo - SAKRA - a ja se tak tesila,ze si tam zajezdim.No ale chtela jsem ho tu spis pochvalit, tak at u toho zustanu.Jsem rada,ze mame uz domov - ja vim jak vypada a muzu planovat - interiery jsou totiz moje vasen.Uz at jsem u neho

Moje noc hrůzy...intuice???

Vcera sel pritel s prateli na bowling, kazdy vikend je nekde v tahu jsme uz z toho smutna hlavne kdyzmuj spolecensjky zivit je uz vice nez rok a pul temer nulovy ale to asi vsechny znate..?Byla jsme nejak neklidna a ikdyz se lecim z nakeho bacila- horecky 38,5.atd. byla jsme neklidna a nemohla usnout. usla jsme asi na necele 2 hodky. a ejhle 2:45 a on nikde, vim ze ten box¨wling je tam do 1,je t kousek od baraku, a tak jsem ho prozvonila jestli zije. Mlea jsem neblahe tuseni v kostech .Mivam dobrou intuici nekdy bohuzel..a tusila jsme ze se neco stalo..opravdu ..ten niterny pocit byl tak silny, ze jsme se vnitrne uplne klepala... volany ucastnik neni dostupny..hlasi mi jeho mobil s novou cerstve nabitou baterii, a hlasi mi to asi vice nez hodinu. Uz v tu chvili jsme si byla 100% jista ze se neco stalo.Zkousim kamarada, ddostupny je ale nebere...jsme zoufala..asi v 3:25 zprava v hlasovce ze se nemam bat - ze jev nemocnici!! s otresem mozku..se se zitra ozve ze mu ukradli mobil.. Mluvil nak zmatene..Holky ja nevedela co delat rozbrecela jsem se a volala mamce. Dala mi cislo na urgentni prijem Fakultni nemocnice zavolala jsme tam, a vyzadala si ho k telefonu. no moc jsme mu po 8 pivech sa kdovicem jeste nerozumela...ze zavola zitra.no nevim odkud kdyz nema mobil ze... Takze bezesna probdena noc, co se asi stalo, slzy ,byla jsme fakt zoufala.Usnula jsem asi na hodku. . rano sai jeho kamos precetli mou sms arikal ze Radkovi ukradli mobil vic ze nevi. Cele je to obestrene zahadou...Pockala jsme na mamku az mi prijede pohlidat Kristynku,jeste vyvencit psa a letela do nemocnice s vecmi. Vycerpnana , ubrecena nestastna hladova a kdovi cojeste jsme tam prisla. Moc si toho nepamatuje, jen ze byli jeste na diskotece take pobliz naseho domu,mela tam snekym naky konflikt ale nakonec ok pry..no nevim... pak se se mu ztratil mobil, pak vysel ven, ty sami typci nepamatuje si tvare,protoze byl chvili v bezvedomi, a a ma amnezii tam prisli nebo co, a dostal ze zadu 3 rany do zatylku.. nejake hoky ho zvedaly a pry at ho nechaj... kamos rikal ze na trictvtre hodky zmizel ze nevedelyi kde je apka sly domu a videli ho venku a byl naky divny , uz po napadeni, ale jim to nerekl.nevim proc..tzavolal policii kvuli napadeni a tomu mobilu, ti ho zbalili do nemocnice atam je .Ma chancuv limec, otres mozku kapak v zile a silene ho boli hlava a cele telo.. jeste naka vysetreni a snad ho mozna zitra ci pozitri pusti domu..Holky je mi nanic... Ja to tak bytostne tusila..ze se mu neco stalo a byla tak bezmocna!!.apak se divi ze mam strach kdyz se celou noc neozve.. on pritahuje takove veci, jsem smutna ¨, nastvana a vycerpana totalne...Ja proste nemuzu mit chlapa ktery normalne prijde a, ozve s a je v pohode... dnes asi padnu unavou na hubu...Njehorsi je ze poradne sam nevi co se stalo.. A policajti to evidentne neresi ..uvidime co bude dal...tak dnes smutna nedele.... oMlouvam se ze jsme se tak rozepsala ale muselo to ven,...dekuju...mam slzy v ocich jeste ted...kdyz si predstavim co se vse mohlo stat....

Jdu bydlet pod most

Bude mě tam možná zima,ale budu tam mít klid.Nebo své přerostlé dítě(manžela)fakt zabiju v kriminále to nemůže být tak špatný.Proč si stěžuju?Dneska dopoledne jsme přestěhovali Jitušku do pokoje k bratříčkovi.No trochu jsem to tam přestěhovala a tak,takže jsem byla ráda že mám hotovo.Manžel po obědě odjel s tím,že jede s kamarádem do Makra,tak dostal lístek s nákupem a já vyrazila s dětma na procházku.Trochu jsme se zdrželi a procházka se protáhla na 3 hodinky,mělo mě být divné že mě manžel neshání.Když jsme dorazili hned jsem vytušila průšvih.Co se děje sem pochopila při pohledu do dětského pokoje.V pokoji stál dětský stan a v něm 100 barevných míčků.Já myslela že mě trefí.Manžel se hájí tím,že byl v akci(jen 500kč)a Jiříčkovi se líbí.Během hodiny už byli ty míčky všude.Vyhodím stan,míčky,manžela,dítě i štěně.Nebo se mě podaří si šikovně na některém zlomit nohu a půjdu si odpočinout na ortopedii.

par "pravdivych" poznatku o muzich

Mužská čeština - slovníček pro dámy Ano, miláčku, hmm, jistě. = To neznamená vůbec nic. Je to jenom jakýsi léty vycvičený reflex. To by bylo dlouhé vysvětlování. = Nemám ani potuchy, jak to funguje. V poslední době mám více pohybu. = Nefunguje mi dálkový ovladač na televizi. Zase přijdeme pozdě. = Mám důvod řídit jako šílenec. Ale miláčku, my si přece nemusíme naší lásku dokazovat materiálně. = Zase jsem zapomněl na naše výročí. To je přece ženská práce. = Je to těžké, špinavé a vůbec se mi do toho nechce. Běžně doma pomáhám s domácností... = Jednou jsem hodil ručník do špinavého prádla. Nemůžu to najít. = Nedáš mi to přímo do ruky, a tak jsem zcela bezmocný. Mám hlad! = Mám hlad! Jsem unavený. = Jsem unaveny. Chce se mi spát. = Chce se mi spát. Co se děje? = Nevím, proč z toho děláš takovou vědu. Co se děje? = Jaké bezvýznamné samosžirající psychické trauma na tebe zase přišlo? ***** Co rozumí muž pod pojmem dělat domácí práce? - Musí zvednout nohu, abys mohla vysávat. Jaký je rozdíl mezi E.T. a mužem? - E.T. volal domů. Jak trénují muži na pláži? - Jakmile uvidí pěknou holku, vždycky zatáhnou břicho. Čím se liší muž a počítač? - Počítači stačí všechno říct jen jednou. Kdy myslí muž na večeři při svíčkách? - Když vypnou proud. ******** Jaký je rozdíl mezi muži a prasaty? Prase se nestane mužským, když se opije. Proč nechají muži ležet svoje oblečení na podlaze, když se opilí vrátí domů? Protože v něm ještě jsou. Jak definují muži vztah "fifty-fifty"? Vy vaříte - my jíme; vy uklízíte - my děláme binec; vy žehlíte - my mačkáme. Proč jsou muži s náušnicí vhodnější pro manželství? Už vytrpěli bolest a kupovali šperky. Kdy muž otevře ženě dveře od auta? 1. Když má nové auto. 2. Když má novou ženu. Proč jsou perníkoví muži nejlepší? Jsou roztomilí, sladcí a když začnou být drzí, můžete jim ukousnout hlavu. Proč je muž jako pes? 1. Oba mají neopodstatněný strach z vysavače. 2. Oba jsou přehnaně fascinováni klínem ženy. 3. Oba nedůvěřují pošťákovi.

Chlap doopravdy dokáže ztratit cokoli

Ten můj dokázal ztratit 26 ovcí a jednoho psa.Neuvěřitelný,ale bohužel pravdivý.Včera večer měl nalít ovcím vodu abych tam nemusela.Fakt nic těžkýho v mém podání to vypadá tak,že dojedu autem až k ohradě,vytáhnu barel,přes plot přeleju do nádoby co tam mají(stavím jí schválně tak aby to šlo),zavolám berana a vrazím mu kousek něčeho dobrýho(učím ho přivolání)a jedu pryč.No manžel odjel i s našima čubama a za 20 min. telefon.Neměl ani ovce,ani psi.A ode mě chtěl radu co s tím.Sice jsem nechápala jak to dokázal,ale řekla jsem mu ať pro mě dojede,mezitím zavolala na místní měšťáky(už se velmi dobře známe)a poprosila je ať mě dají hlášku kde mám stádo.Než jsme dojeli k ohradě už jsem věděla že ovce jsou na svahu u dálnice.Dovézt je zpátky nebyl takový problém,mlsný beran na pískání slezl z toho svahu a ovce taky,takže jsem je dovedla do ohrady.Jak mě pak manžel vysvětlil,on vypnul proud,vlezl dovnitř,nezavřel tu ohradu,než nalil vodu tak ovce začali kráčet ven,do toho tam šel někdo se psem,pes začal štěkat,ovce se vyděsili a za bečení tipu"pomoc vlk"se dali na útěk.Bohužel směrem kde stála naše sheltie,ta pro změnu zařvala "pomoc ovce"a vrhla se do dáli na úplně opačnou stranu.No jak říkám,proč by měl chlap něco dělat jednoduše když to jde složitě.

Itálie

Tak jak jsem psala mladej je bláznivej rybář. Holky, zas mě čeká 14 dní bez něj. Jede 9.10.s bráchou a kámošem do Itálie. Maj naválenejch koulí za 20.000,-Kč, pane bože při představě že tuto částku nahází do vody jen pro pár fotek mě děsí-fakt tomu nerozumím. Ale na druhou stranu si říkám alespoň vím že i s mimkem nějak jednou vyjdem... (Jak by bylo krásně v Egyptě v teplíčku za ty prachy, chjo...). Samozřejmě, musí mít nějakej relax,ale tohle,to mi přijde na budku a to nepočítám benzín jídlo a ALKOHOL.......hmm tak už to asi chápu ..... Budu muset vymyslet nějakou svojí zábavu, máte tip?

Tatinek na materske

Pritel byl s nama 5 tydnu od narozeni Henryho doma, prvni asi 3/4 dny v pohode (ucili jsme se oba), ale jak videl, ze to zvladam i bez neho.... Kazdy den sedel do noci na pocitaci (i do 4 do rana) - hral hry, vstaval tak ve 2 odp. s tim, ze mimi ho budilo a nevyspal se!!!! Bylo by toho vice (treba snidani (obed??)jedine v posteli, televize non stop behem dne) ale tim vas nebudu zatezovat. Proste jsem rada, ze je zpatky v praci i kdyz chapu ze kazdy chlap je jiny a nemuzu je vsechny hazet do jednoho pytle. Ten muj by na materskou nemohl!!!

Návrat tatínka

Tak se nám taťka po 5 dnech vrátil ze severu, mimochodem v severských zemích je teď o 5 stupňů více než tady :-), bylo tam 12.Včera si děti na něj počkaly, takže spaní přišlo na řadu až po 9 večer. Ríša z tatínka i dárků - malý Troll - byl tak rozjívený, že v noci strašně mluvil a křičel ze spaní, ráno byl nevyspalý a rozmrzelý, všechno bylo špatně.No, ale proč to píšu. Celý víkend jsem po čtvrtečním hlídání tchyně nastavovala dětem režim, byl to opravdu pro mě "pracovně-buzerační víkend". Když jsem si v telefonu dovolila postěžovat, manžel mě častoval zprávami, že mám zase nějaké hormonální výkyvy. No a dnes ráno, a to již děti byly značně srovnané, pár hodin po příjezdu do rodiny, na ně několikrát zvýšil hlas a vybuchl. Neměla jsem mu to s těmi hormonální výkyvy vrátit?

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

21 %
32 hlasů

4 %
6 hlasů

15 %
24 hlasů

43 %
67 hlasů

17 %
27 hlasů

Celkem hlasovalo 156 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici