Ach, Ti chlapi - nové diskuze
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové diskuze
Celkem 3 593 příspěvků
Brácha
Bráchu mám fakt moc ráda a super spolu vycházíme.Ale jako tatku nebo manžela bych ho nechtěla.Mají dvě holčičky.A on se o starší Alenku asi moc bojí a neustále až přehnaně jí hlídá.A pak jí i za malinký přestupek šíleně napomene.Ona je u nás ráda,krásně se uvolní.Začne třeba s dětma běhat a výskat a on hned křičí,at se uklidní a sedne si.Nebo s jídlem.Sám nejí maso ani zeleninu a do ní to neustále cpe.Doma jím tak nic nejí.Ted začala chodit do školky a tam jí chutná všecko.Dokonce i maso.U mě jí taky chutná,až do doby,než se nad ní brácha postaví a začne jí rušit.Je mi jí líto,ale nechci se mu plést do výchovy.Sama to nemám ráda.Teď pro změnu zakousnu toho malýho
Tak jsem se včera vyvztekala a uvedla náš byt do stavu obyvatelného,téměř dokonalého.(přece se nebudu honit jako pako,když je to v podstatě zbytečné)No ale k tomu našemu špuntovi,naučil se jíst vidličkou a nožem(jelikož má právě období šám,šlo to ralativně snadno)takže jsme dnes vstali,oblékli se vyčistili si zuby,já jsem namazala chleba na snídani,rozkrájela tak aby si do toho mohl kousnout ale zároveň aby se neudusil kdyby se rozhodl narvat do pusy celej kousek.Položila jsem mu talíř na stolek a šla jsem dokončit hygienu.(bylo 8 hodin).Mezi tím naše zlatíčko vstalo od stolečku,vzal židli,přitlačil ji k příborníku,vytáhl si svůj příbor a každý kousek na talíři ještě minimálně rozčtvrtil aby ho potom mohl napíchnout na vidličku a obřadně dopravit do pusinky.Právě dosnídal!!!děsím se obědaMiluju ho ale zrovna bych ho zakousla
Holky já se asi fakt na všechno vybodnu.Je to jen u nás??Po víkendu,tráveném s tatínkem,to u nás pravidelně vypadá jako po výbuchu,přitom uklízím stejně jako v týdnuTakže za sebou máme sice pohádkovou neděli,ale bordel jako v tanku úplně všude..likvidovat ho budu tak do noci..k tomu potřebuju využít tu nádheru venku a prát prát prát...takže počítám,že se zastavím až v pátekJak je možný,že stačí aby jednou chystal chlap na talíř a musím odmastit i strop6e chlap neumí pověsit ručník tak aby se nezapařil.A když s máslem dojde od ledničky k lince cestu zpátky už nenajde.....konečne den v klidu
taak holky dneska byl po dlouhé době příjemný den vaříno jsem měla a i nás tata vzal ven.jel jezdit s ostatníma autíčkama na dalkové ovládání.maj tu na vsi dráhu. a i mi to své drahé autíčko pujčil a ja si jezdila vedle na poli to bylo tak hezký me to docela baví...kež by takových chvilek bylo víc......a večer taky pohoda čim to??????Tak si představte,v sobotu jsem dělala bramboráky a manžílek, že už má hlad. Postavil se k talíři vedle mě a čekal,jenže oni nejdou tak rychle smažit jako palačinky,než jsem udělala další byl ten první snědenej.A tak to šlo celou dobu. V zadělávací míse zbylo už na 3 bramboráky a to mi řekl ať si vezmu nebo to sníno a já mu řekla, že si radši vezmu chleba a ty tři bramboráky může už dojíst.Nechal mi jeMně teda to stačilo, ale kolik jich bylo z tý mísy vůbec nevím,ale určitě dost.
Vsechno dobre
Tak me dva prispevky ze vcerejska tu zatim nejsou, tak to napisu jenom v bodech znovu.Vcera jsem telefonovali dvakrat.vecer mi pak bylo smutno a on byl zrovna na Skype tak sam nabidl, jestli ma zavolat.Povidali jsme si asi hodinu, ja se trochu vybrecela a bylo to zas vsechno v poradku(mezi nami). K tomu memu vycitani jsem mu jen rekla, ze ho chapu,ze to nechce rano poslouchat,ale ze musi zase pochopit me, ze me nastve, kdyz na nej nevidim a ze jestli nemuze byt v koupelne protoze ho pak boli za krkem, tak ze to je teda asi z cukru.Tak to cumel,ale pak se zacal smat...jako ze z cukru neni :-)No a vecer to uz mi ukazoval, jak v bazaru koupil stul, zidle, zidli k PC a 2 LAMPY :-) No ta druha je jak po naky americky babicce, takovej kyc, tak doufam,ze se v tom kupovani doplnku zmirni a necha to radeji na meDokonce mi pak na dobrou noc zahral na kytaru a zazpival mou oblibenou pisnicku.Moc ho miluju, jen uz muj mozek zase prestava pobirat, ze nejsme spolu.nevim kdy to bude, nevim v jake fazi ty viza jsou.Pry se pokusi neco zjistit v pondeli, tak uvidime.jako v kocourkově
ja už si připadam fakt jako debil.... už nemáme maso a ja nekdy uvařím a nekdy ne ja to přiznávám ale tak kdyby jako zabíjeli a byl plnej mrazák tak ma vaříno každej den a nemusim zas přemejšlet co kutit. furt si stežuje hlava rodiny že jsem k ničemu že ani neudelám žrádlo prý...a dnes když jsem uvařila, tak mi řekl že doma jist nebude asi u babičky....chjooo´ja už si připADÁM jak blbá fakt.... ja už nevim co on chce ale to neni jen o jidlu at uklizim jak uklizim furt je tu prý bordel jako v pí...a vubec včera mi řekl neco tak hnusnýho, že se mi o tom ani nechce mluvit.v pondelí to rozeberem s tchýní a uvidim no...kamoška mi předpovedela druhý díte v 28 ale s nim?to fakt nevim.....OMLUVIL SE....
Tak mi po mych dvouch e-mailech, ze to bylo "dobrou noc " mysleno v dobrym a jak moc potrebuju jeho podporu a on tohle(jak mi nenapsal e-mail, kdyz byl muj moc kratky), napsal omluvny e-mail s vysvetlenim a fakt moc hezky.Jak me ma rad a ze by mel vic myslet na to co ja tady vse musim delat.:-)Nicmene kdyz jsem volala dnes, byla opet tma, tak uz mi zase zacly lehce cukat nervy.Ze prej CELE DNY pracuje a nema cas si koupit lampicku.Zeptala jsem se co treba kdyby sel do koupelny a ejhle svetla jak neco.Sklebil se,ze musi byt v koupelne.Jestli mi prej nevadi,ze je mu to nepohodlnyNo po vsem tom stelovani kamery a pod jsme stejne uz meli jen 15 minut, tak jsem mu rekla,ze to snad prezije. A uz jsem fakt docela zvostra na nej,ze to je jediny co mam, ze ho dvakrat v prac. tydnu na 20 minut vidim, a ze ho teda videt cci a obzvlast Violka,ze pak nechape odkud jde ten hlas a ze to ji nemusim ani k pocitaci teda brat.Tak zmlkl,ale to je fakt vrchol.Copak to nechpe jak moc je to dulezity? Ale vzdyt on chudak musi sedet 15 minut v koupelne.Holky to by z nich fakt jeden vyrostl.No,ale jinak dobrySobotní výlet
Ondrášek přinesl pozvánku na sobotní výlet se školou. Pořádá to sice škola, ale s každým žáčkem musí nějaký dospělák (to platí jen pro výlety o víkendech). Já už se moc těším, víc se poznáme s paní učitelkou, s dětma i rodičema ostatních dětí. Jen to je náš první výlet se školou a tak nevím, jak to všechno bude probíhat. Když jsem se ptala manžela jestli chce jet, tak říkal, že má nějakou práci, že by raději byl doma. Mě to nevadí ať si je klidně zalezlý. Ale když odmítl jet, tak jsem mu řekla, že mu doma nechám Vítka, že nevím jak to bude probíhat a že bych samozřejmě musela všude tahat kočárkem, tak že si ho vezmu příště, ale teď ne. A už to začalo, že má naplánovanou práci, a že mu je nějak divně, tak neví jestli z toho nebude nemoc a takový výmysli.No jako bych já s Vítkem nic nedělala, vždyť já s ním taky musím dělat úplně všechno, a třeba i když je mi zle. Ale nedala jsem se a dělala jsem, že to neslyším. Teď pořád slyším, tak Vítku my budeme v sobotu sami doma (od 8 do 14h), co budeme celý den dělat??? Měla bych to dělat častěji. Dneska večer jsem mu řekla, že jsme si s holkama naplánovaly večeři a taky koukal jak ... Myslím, že to má moc jednoduchý. Ale on přeci chodí do PRÁCE a já jsem na MD.Moje rýma vs. jeho rýmička
Nikdy mě nepřestane udivovat ten propastnej rozdíl mezi JEHO rýmičkou (= smrtelná nemoc) a MOJÍ rýmou (= normálka, ne?).JEHO když malinko škrábne v krku, utíká pro teploměr a zjišťuje teplotu. Už jsem tady někde psala, že můj chlap má pečlivě vysledovanou NORMÁLNÍ teplotu (v desetinách) a pokud se aktuální měření jakkoliv liší, zděšeně běží pro 2 Coldrexy, panáka slivovice, sedne/lehne zabalenej do deky k počítači a křičí, ať ihned vařím čaj MĚ bylo špatně včera, tak jsem si šla lehnout, že se prospím - Maty v noci nespal (má taky rýmu). Za čtvrt hodiny jsem Matyho i chlapa měla v ložnici. Tak jsem vstala, pověsila prádlo, uklidila kuchyň, uvařila Matymu kašu, připravila koupání (vše samozřejmě s Matym motajícím se mi pod nohama a stěžujícím si, že se mu JÁ nevěnuju). Chlap si s úsměvem klikal na počítači - Maty je totiž závislák na mě a ON ho vůbec nezajímá ... Uložila jsem Matyho a že půjdu spát. Chlap nechápal, že tak brzy Bylo mi zle, po skoro probdělý noci a celym dnu a protivnym Matym (nedivím se - já s plným nosem taky nejsem zrovna příjemná) jsem už padala na hubu.... O půlnoci mě probudil Maty. Chlap mi oznámil, že bysme si ho měli vzít do postele (on velkej odpůrce spaní s dětma), že už je ulítanej, že je u Matyho o chvila. Maty samozřejmě skončil na mý půlce postele, pod mojí peřinou. Jen jsem poznamenala, že aby se taťka neuběhal, mamka se nevyspí V těchhle situacích bych vraždila. Ale jinak mám opravdu skvělýho chlapaPěkně se vytáhnul, proč vlastně????
Holky, včera jsem dostala šílenou chuť na výpečky, knedlík a zelí,tak jsem cinkla mladýmu ať nakoupí. No tak luxusní žraso jsem nejedla ani nepamatuju. Moučník byl však horší ze 14 denního pobytu na rybách v Itálii je nakonec 20 denní, grrr. To mě štve,ale nic nenadělám. Chlapi prostě začínají být jak my bacha na ně. Prostě si mě připravil a pak zpracovalNovy auto
Tak jsme se rozhodli na popud kamarada ze si poridime novy auto.Jak rika manzel rodinny auto(nejakej combik).Kdyz uz jsme to stahli na dve znacky Skoda a Kia tak jsme vyrazily do autosalonu.Jak to tak byva nedohodli jsme se kazdymu se liby jiny.Hlavne jde o cenu kdyby byla ta Kia levnejsi tak by nebyl problem.Ja vim ze neco splacet 7let neni zadna sranda ale co se da delat nic navic nasetrenyho nemame tak disponujeme jen s tim za co prodame stavajici auto a to je bohuzel malo.Tak asi budem jezdit v nasem dosavadnim auticku a manzel se bude pokazdy kdyz sklada kocarek rozcilovat ze se tam blbe dava.Vcera jsem se ptala jak to teda bude tak mi bylo receno ze zalezi na mne tak jsem rekla ze teda nic kupovat nebudem,kdyz se neumime dohodnout.Kdyz muj manzel nad vsim moc spekuluje a vsechno tisickrat prehodnocuje.Taky se do toho nechci poustet bez rozmyslu ale at si pak nestezuje ze mu nejde slozit kocar do auta.Jinak doma uz kvuli tomu spolu dva dny nemluvime tak uvidim jak to dopadne.Ale nejspis zustanem u naseho stavajiciho nerodinneho auta.Tak snad se to uz brzy vyresiSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
21 %
32 hlasů
4 %
6 hlasů
15 %
24 hlasů
43 %
67 hlasů
17 %
27 hlasů
Celkem hlasovalo 156 unikátních návštěvníků