banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nováček - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky všem. Tak jsem tady. Dneska máme 29tt a čekáme holččku. Uteklo to všechno neuvěřitelně rychle a nemůžu ani věřit tomu, že už jen pár týdnů mě dělí do porodu a držení miminka v náruči. Mám z toho docela nahnáho, ale zároven se na to i moooc těším. Pohladte pupíky pa pa
Ahojky, taky tě vítám v posledním trimestru...jo, ze začátku se mi taky zdálo, že to hrozně letí, ale teď mi přijde, že den má snad 30 hodin a týden 10 dnípřeji, ať ti to utíká až do konce těhu
Vítej ve finále Letí to hrozně, přijde mi to jak minulý týden, když jsem se přesunula do této kolonky a dnes už jsme 38.týden Jinak čím víc se to blíží, tak moje pocity jsou rozporuplnější, jeden den si říkám, že už by to mohlo být a za chvíli si zase říkám, ať tam ještě radši prcek zůstane
tak mezi námi vítej a hezky si to užívej!!! Jojo docela to letí....
tak pěkně vítej, to je fajn každý den sem teď někdo přibývá. letí to hrozně, já jsem 35+6 a už to začínám pociťovat . nevíme co čekáme, vydrželi jsme to až do konce a teď už nám to steně neřeknou. tak si pěkně užívej zbytek času s bříškem a zase někdy.
jj to máš pravdu že to hrozně uteklo,taky tomu nemůžu uvěřit že už jen pár týdnů.A vítej tedy v nové kolonce

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
8 hlasů

78 %
35 hlasů

4 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 45 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici