banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

nová těhulka - diskuze

16 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky maminky a mimískové,ráda bych se k Vám také přidala. Už jsem tu delší dobu a okukuju Vás tu. Jsem v 13t. zatím jsme v pořádku a máme se čile k světu
Vítej, já jsem taky 13tt
@hanapana Holky jak to tu chodí? Máte ještě někde nějakou diskuzi kam chodíte? To je fajn, že je tu někdo stejně jak my:))
@Macinkaa Já tak nějak koukám všude, třeba v kolonce těhotenství chodím o políčka níž, dozvídám se tam zajímavé věci, nebo chodím do kolonky týden po týdnu a tam píšu svoje stavy a aktivity, taky koukám do kolonky porod a čtu co mě čeká a nemine. Najdeš tu spoustu zajímavých informací hned jak se zorientuješ.
@hanapana njn jen se zorientovat :) Hm... tak tam musím studovat drbíky a co a jak :)
vítej
Ahoj maminko, taky gratuuju a klidně se námi poděl o své pocity
@ivulik No mé pocity jsou zatím smíšené- moc se těším na mimíska, jsem moc ráda, že se nám to po roce povedlo, ale zárověň se děsně bojím, aby vše bylo tak jak má být(všude se píše tolik špatných věcí, a bohužel i mnoho mých kamarádek nedopadlo tak jak by si představovaly. Poslední dobou jsem velký pesimista co se týče mimi, a děsně náladová Njn manžel si snámi užívá...
@Macinkaa Právě. Pesimismus ti nepomůže. Lepší je se těma špatnýma věcima ostatních nezabívat. Mě takový nějací závistivci zase poád straší. Čekám dvojčátkia a doma mám už 4 letýho kluka. Tak řkají, že to nezvládnu, že je to hrůza, že by nechtěli být v mé kůži... Zase ale se najdou co mě podpoří. Nejsem jediná a jedno dítě přece do popelnice nestčím.Tak se raduj, všechno rychle utíká a co se má stát se stane. Nálady zkus ovládnout. Měj se hezky. I
@ivulik Já vím, že nepomůže, ale nějak se to na mě sype :( Jee.. dvojčátka? No já si to osobně nedokážu představit, ale souhlasím stebou je pěkná blbost že by ses měla jednoho zbavit! Njn lidé jsou různí. Už se těším až budu cítit pohyby
ahojky, vítej mezi nás a moc gratuluju
@hopik vítám tě mezi námi
Ahoj Jani Taky tě tu vítám

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40