banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nová porodnice v Plzni na Lochotíně - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Dnes byl den otevřených dveří. Porodnice je báječně vybavená, má i 17 inkubátorů JIP. Vše nové.Dnes večer už by měli přijímat první budoucí maminky.
Viděla jsem reportáž v televizi, vypadá to mooooc dobře.Nastanou-li potíže, je super, že má porodnice špičkové vybavení, to je jasná věc. Ale pokud vše probíhá bez problémů (naštěstí to tak většinou je), tak maminka ale stejně, myslím si, nejvíce ocení vlídný a empatický přístup personálu.Tak doufám, že se v Plzni bude snoubit technika s lidskostí.
Je to tam krásné. Viděla jsem fotky.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
5 hlasů

76 %
22 hlasů

7 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 29 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40