banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Normál - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Pomaličku se od mejdanu vracíme k normálnímu životu.Včera jsem si udělali krásný den s nakupováním se Zuzankou.Potkalo nás jako rodinu hodně P kamarádu a kamarádek a koukali jak jsem zkrotila čerta.Dnes už mi odešel za kámošem a možná půjde i za ní,nebo zase za mnou ,kdo ví.Já klid chtěla využit k úklidu,ale celé odpoledne jsem prospala.Taky se chystám na úklid skříně s oblečení a chci to tam probrat.Alespoň jsem vyprala peřiny.
šikula

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
5 hlasů

76 %
22 hlasů

7 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 29 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40