banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

No toto... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
...zase můj všeobecný problém... Jsem sama doma a místo spaní... Šli jsme v noci spat o půl čtvrté, já navíc přežratá a ožratá, byla až do odpoledne kocovina krutá, ráno vstávali v 8. Manžel spat nemůže, hraje na akci, tak s ním držím basu. Jelikož za 29 dnů mám ten můj úžasný koncert a chvilkama jsem propadala myšlenkám, že lístky prodáme, tak neprodáme, našla jsem, že je můj pan sen zase krásný chlap tak se pojedu na něho podívat.Jednu dobu vypadal takto humpolácky:http://www.youtube.com/watch?v=qmJ69F3FXBsA teď:http://www.youtube.com/watch?v=d52ukE1phaAKrásný... I když jenom mluví.
a jak je nynčko? Já ti mám bez dialogu úplněj absták, esli bude odpoledne pršet, prchnu z domova za tebou.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
6 hlasů

79 %
31 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 39 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici