banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

No a ještě jednou Filípek... - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dnes jsme byli u MuDry na kontrole,pač měl Fífí nějakou ošklivou virózu,bral antibiotika a měl teploty a tak...No a podotýkám že ještě neví co mluví...Paní MuDra se zeptala:"Tak co jak je Filip?" A Filip se náležitě zamračil a řekl:"ty di!!"Rozchechtali jsme se a naše milá paní MuDra řekla:"ani nebudu domýšlet kam...(píšu tak jak mi připadá že to Filípek říká=oD)Páá
😀😀😀
Pepíno mě posílá di di když se strojíme ..nějčastěji při oblékání bodýček a mikyn přez hlavu
@kamila člověk si myslí že to nemyslí vážně a oni jo!!!!!Prevíti!!!
:o)

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
8 hlasů

77 %
36 hlasů

6 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 47 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici