banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Neštovice - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky, nějak nestíhám přispívat - není čas, manžel už je lepší a chodí bez berlí tak super. Jen obě holky teď dostaly neštovice.Vím, že se to tady už probíralo a někdo kromě tekutého pudru radil ještě něco proti svědění. Nemůžu to nikde najít. Já si to sice uložila do dokumentů ve wordu, ale milý manžel - jak nemá co dělat tak to vymazalTakže prosím poraďte. Díky.
My jsme brali proti svědění Flonidan sirup (je to na předpis). Zabíral perfektně, dětem chutnal - což je u nás důležité :-) Používá se i při normální kopřivce, není specielně jen na neštovice.Ať se brzy uzdravíte! D.
no to máte radosti myslím že to byly Fenistil kapky,ale jistá si taky nejsem
@Small Jé díky, no já samouk jsem jim je dala tak doufám, že OK. Jinak Lucka už se dosypala ale ta mladší Ája měla dneska teplotku 38,2 a má jen dvě obrovské neštovice a do toho strašně chrchlí. Tak doufám, že to už bude OK.
@Ifča

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40