banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

nervy v háji - diskuze

43 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
dobré ráno holky tak situace u nás zatím vypadá tak že se nebavíme momentálně je ten blbec v práci před jeho rodiči jsem se ani neukázala nenávidím tu jeho hysterickou mámu stejně to všechno způsobila ona,samozřejmě je na vině taky manžel o tom radši ani psát nechci co si o něm myslím protože aby mi vzteky ubližoval dítěti to ne,on mu ani nechtěl donést vodu na koupání,nechtěl mu dát najíst,nezajímal se o něj koukal na něj a nechal ho upadnout a pak to když ho měl obléct po koupání no děsmě z toho vynervování brali křeče do břicha jak to takže jsem ještě měla strach abych nepotratila,uklidnilo se to tak jhe to asi ok,lituji toho že jsem mu dala druhou šanci to jsem nikdy neměla udělat,ještě že tu mám toho mrňouse ten mě drží nad vodou tím svým ůsměvem,ale i tak sedím a řvu a přemýšlím co s námi bude,nejhorší je že nemám svoji vlastní kartu na ůčet máme ji společnou protože mě ji neudělaj páč mám dítě,jsem vdaná ale nikdmi ještě nebylo takže nevím jak tohle zase vyřešit no počkám asi na mateřskou a do té doby se rozhodnu kam jít,jak to utáhnu jen z mateřské netuším snad se to bude dát zvládnout,jsem na dně a svojí vinou,no já se snad brzo vzpamatuju hlavně že jsou mé děti v pořádkua díky všem za vaši podporu
to je des teda... priznam se ze jsem cekala jak dlouho bude trvat kdy to zas pujde vsechno do....ne ze bych ti to prala ale cekala jsem to..souhlasim s holkama ze chyba bude asi na vsech stranach... nevim no... odpustit se da ledasco ale to ze vztahuje ruku na tebe a hlavne na tak male dite- skoncila bych to..ma to v sobe
Drž se.nic se nejí tak horké, jak se to uvaří.To, že jsi mladá a čekáš už druhé dítě komentovat nebudu, mojí nejstarší dceři je čerstvých 18 a vím, že kdyby s něčím podobným přišla, tak budu zuřit, soptit, křičet, brečet a nadávat, ale pomohla bych jí, ikdyž nerada.Jen jdi za mamkou, určitě ti poradí....
No tak nemáš moc na výběr, buď to srovnáš a nebo odejdeš. Když odejdeš tak kam? Do azilového domu?To bude finančně bída a nouze?Jestli doma držíš kasu tak si to propočítej? A co potom? Podnájem se z mateřské táhnout nedá.Jedině že by tě přijali rodiče a vypomohli.To by bylo nejlepší.Jinak takhle se vydat do světa bez ničeho nemá moc cenu.Neznám tu situaci, ale třeba s těma jahodama to byl zbytečný start proti tchýni.Jinak jsem taky měla problémy s tchýní a nikdy se to nezlepší úplně, bavím se s ní, ale kamarádky z nás nikdy nebudou.I když to uhladíš tak tam to napětí zůstane, pomohlo by kdybyste se od ní oddělili.
@soni Teď jsme asi s Val psali spolu
Pajdi člověk se doopravdy nestane dospělým tím že porodí jedno nebo více dětí.A ty ve svém věku vidíš vše buď černé nebo bílé.Jistě,máš na to nárok,asi nikdo z nás v 17letech nebyl jiný,ale u tebe to bohužel zhoršuje ten fakt,že jsi už matkou.A o tom jak s tebou ještě navíc cloumají hormony teď v těhu ani nemá cenu psát.Pokud se tvé problémy nedají zvládnout,já bych to k těm rodičům zkusila.Stále je to tvoje máma a táta a nediv se jim že se zrovna dvakrát netvářili na oznámení že čekáš další vnouče.Mě s tím přijít dcerunka v 17 tak taky nebudu štěstím jásat.Ty máš mít ve svém věku úplně jiné problémy,prožívat letní románky,užívat si život a né sedět doma a štěkat na sebe s tchýní.Ale stalo se a změnit se to nedá.Takže jen držím palce aby se vše uklidnilo.A i když tě tchýně štve,zkus se na ní koukat trochu jinak.Třeba spoustu věcí nemyslí tak zle,(viz.jahody-naprosto zbytečná hádka) a pokud po ní vždycky vztekle vyletí 17letý žabec,kterému ještě navíc poskytla střechu nad hlavou nediv se že jí to chvílema prostě taky vytáčí.
@Val.J35 Naprosto souhlasím Podle mě jedna z největších chyb byla,že žijete u tchyně,to nikdy nedělá dobrotu bydlet u rodičů,neřeknu na krátkou dobu,ale ne dlouho,zvlášt,když se nemusíte!!! Jak to tak čtu,tak budete na vině asi všichni,kdyby tvůj manžel neuhodil tebe a dítko,tak bych souhlasila s Cukříkem,ale jelikož to udělal,tak bych žádnou smiřovací večeři nedělala..Jednou by mě manžel uhodil,nebo mé dítě,tak bych se sbalila a čaooo !!!
@Val.J35 Naprosto souhlasím.
Promiň, za to co Ti teď tady napíšu, ale je to prostě můj názor. Nechci se nad Tebe povyšovat svým věkem, to ne, je mezi námi rozdíl pouhých 3 let! Každopádně, bych se, ale malinko chovala jinak než ty. To, že máš ve svém věku už 2 dětičky, do toho Ti mluvit nebudu. Je to prostě tvé rozhodnutí a musíš se stím poprat nějak sama. Ale jedno by jsi určitě zapomínat neměla. Přece jen jsi závislá finančně na svým manželovi... Bydlíš v baráku s tchýní, což sic není lehké, ale věř, že kdyby jsi jí občas s něčím pomohla, či se snažila vaše vztahy dát nějak do pořádku, že by to možná vypadalo také jinak. Co se týká manži, tak se ho nechci zastávat, ale i v hádkách mají prsty oba dva. Jeden, že jí začal a ten druhý, že v tom vesele pokračoval svými argumenty... Zkus udělat dobrou véču pro CELOU rodinu(i tchýni), udělej dobrou atmosféru a zkus si to snimi vyříkat.Ber to jako můj názor!!!
@Cukřík kéž by takhle rozumné byly všechny slečny (včetně mně v tvém věku )
@Cukřík Cukříku jsi chytrá holka,napsala jsi to moc správně
@Cukřík Já se bála negativních reakcí, tak nic podobného jsem nepsala. Plně s tebou souhlasím.
@Cukřík Cukříku já mohu jen doufat že jednou budu mít taky tak rozumnou dceru jako jsi ty.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40