banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nemocenská - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti, jak je to s kontrolama ze zaměstnání v období nemocenské kvůli těhotenství. Zatím nemám stanovené vycházky. Slyšeli jste někdy o někom, komu by v těhotenství přišla kontrola? Nebo máte nějaké info od doktorů? Díky Z.
Když si tě převezme gynekoložka od obvodáka tak máš vycházky nonstop já to tak udělala a s vycházkama jsem si nelámala hlavu
@Voraba Jak to myslíš, převezme gynekolog od obvoďáka, jako že tu kartu co mám u obvoďáka dostane můj gynekolog?
Měla jsem nemocenskou od 8.týdne,pacuju ve zdravotnictví a žádná kontrola nepřišla. Vycházky jsme měla napsané,ale chodila jsem ven dle chuti.
ségře v těhu dal Dr. jen klasické 4hodinové vycházky, i když byla na rizikovém jen z toho důvodu, že pracovala ve zdravotnictví a jinak žádný problém neměla Takže to často porušovala, ale kontrola nikdy žádná nepříšla.
Nikdy ke mně nepřišla kontrola, ale slyšela jsem od pár zdrojů, že jim došla. Jinak kontrola většinou chodí na udání- z práce, od sousedů,od doktora..
ja mela diagnozu takvou ze vychazky sice jen dopo a odpol , ale sam doktor mi rekl ze specialne na tu nikdy nechodi...tam je predpoklad ze jsi stale nekde na kontrolach apod..tusim nejaka 232...ale pismenko si nepamatuji ais J...a nikdy neprisla zadna
Podle doktorky tady u nás chodí i na těhule, zkrátka si vyberou písmeno a jdou po všech jménech nehledě na diagnózu.Na mně taky nepřišli a vycházky jsem měla od 10 do 14hod.Ségru když těhulkovala ale kontrolovali
AHOJKY JÁ BYLA NA NESCVHOPENCE OD 8TT ,MĚLA JSEM VYCHÁZKY OD 8DO 12 A OD 13 DO 19 ,V PODSTATĚ JSEM DOMA SKORO NEBYLA KDYŽ BYLO HEZKY ,ZA CELOU DOBU NIKDO NEPŘIŠEL,NEBO O TOM ALESPON NEVÍM.HIHIJÁ MYSLÍM ŽE NA TĚHU NECHODÍ
Me taky nikdo neprisel a dr. mi rikala, ze na tehule nechodi..vychazky jsem napsane mela.
Já jsem měla vycházky,od 8tt jsem byla doma,nepřišel nikdo.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40