banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nelli 8týdnů - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Tak máme 4750g. Za 14dní 450g nahoru (a to pořád od babiček poslouchám, že cvičím, málo jím a bude mít, chudák malá, nízkotučný mlíko ). Očkování TBC je v pořádku, vyhnisalo a prasklo, máme suchý stroupek, Nelátko je úplně v pořádku, na všechny a všechno se směje, v noci spinká..miláček můj
jste hvězdy
krásně roste
tak to je fajnkrásně rostete
Je fajn že se máte dobře.A neboj mně zase říkají že krmím smetanou

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

24 %
24 hlasů

2 %
2 hlasy

13 %
13 hlasů

47 %
47 hlasů

15 %
15 hlasů

Celkem hlasovalo 101 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici