banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Největší husinu mám z té kobylky,to by mě asi otřepalo,naopa... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Největší husinu mám z té kobylky,to by mě asi otřepalo,naopak na hada bych si chtěla sáhnout,ikdyž z nich mám opravdu respekt.
Chudák Sofi,bolelo to moc?
Silvi, spíše se lekla, než že by bolelo, držela se statečně, hned byla v pohodě. Je to na Husove ulici v Opavě, vedle Loutkového divadla, otevřeno budou mít tuším každou neděli do konce září. Jmenuje se to Domeček - centrum volného času.
Mají tam ptáky, plazy, hlodavce, ryby. POZOR! Chcete-li si pohladit hady, nechoďte před nimi na myši, až po nich.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
40 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 72 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40