banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nejraději bych neděli zazdila - diskuze

19 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
V noci byl Cukřík pařit,vrátil se v pořádku nad ránem.Já a Dáda jsme se ráno oblékly a vyrazily bez varování přepadnout Zdeňka.Celá návštěva se zvrhla v nechutnou tahanicí s jeho starší dcerou.Od prvního okamžiku jsme si nepadly do oka a tak slečna raději ani nezdraví a tatínek to mlčky toleruje.Tudíž jsem si neodpustila komentář a po oběda jela domů.Vím,že jsem hubatá,ale můj komentář byl velmi mírný.Svým dětem bych to vytmavila mnohem víc,pokud by se ke Zdeňkovi takto chovaly.
To je mi líto. Třeba jednou ji vše dojde a bude se chovat jinak.Je to přeci jen puberťačka. U nás doma to bylo obráceně. Já maceše chtěla říkat ze začátku mamko a snažila se pomáhat. Jenže jsem byla vždy ta špatná i kdybych se rozkrájela. Dřív jsem ji měla vcelku ráda, i když jeden z důvodů,proč se naši rozvedli byla ona. Dnes ji nemusím nemám ji ráda stejně tak jak ona nikdy nemusela mě a neměla mě ráda, ale pokud ji potkám tak ji ze slušnosti pozdravím.
Aničko ona dobře vím čím tě spolehlivě dostane na záda...asi bych jí ignorovala,vím že je to neslušná nána ale zase kazit si hezký vztah se Zdeňkem je taky škoda pokud je to jinak o.k.Ono jí to jednou dojde....a vrátí na jejích dětech,neboj. Jednou jí bude mrzet že si z tebe neudělala velkou přítelkyni. Teď bych jí nechala,ať se tou nenávistí zalkne.
plně tě chápu. já to tak měla s Míšou (starší decerou Květoša), ze začátku když sem jela autem a ona šla kolem, tak na mě ukázala fakáča, co bylo na horách, o tom raděj mlčím. ale já sem se nedala, něbude mi nějakem 13 (v té době)spratek diktovat co můžu a co ne.byl tam obrovský vliv matky. ale Míša časem pochopila, že nejsem taková jako jí vštěpovala maminka, že jsem holka do pohody, pokecáme o kosmetice a tak a teď už je to v poho. ale obě kolikrát došly k nám a ani bůůůůůůůůů, tak sem nahlas prohlásila. DOBRÝ DEN, tady je zvykem zdravit. ¨No holka, je mi to líto, neb vím, jak je to těžký, ale člověk si přece nenechá s...át na hlavu,ne!!
@ivulisek Máš pravdu,hodně jsem o tom přemýšlela a pokud se setkáme,budu nekompromisní.Jsou prostě věci,ketré platí v každé době a u každého z nás.Je ale velmi smutné,že Nikola není vychována matkou a otcem
Aničko,to mě moc mrzí,Zdenda by měl své dceři domluvit jak se má chovat,se ti ani nedivím já bych taky viděla rudě
@Gigi Rudě je velmi slabý výraz
uplne ti rozumim.mam na vychovu stejny pohled jako ty (viz tve ostatni clanky k tomuto tematu).myslim,ze mas velmi usporadane myslenky o tom,co je zaklad vychovy a jak by se mely dety chovat.byť to jsou pubertaci a okolnosti vselijake.mrzi mne,ze je na tebe takova.holt ti dava najevo,ze jsi ted pro ni souper.ono s tim asi nic neudelas.Zdenek to resit patrne nebude a ty to budes muset tolerovat a cekat,az to madam prejde.ovsem otazka je,jestli te to bude bavit,ze?ale ta mladsi jak s vami byla na vylete je v pohode,ne?preju pevne nervy
@Andrea81 Andrejko,děkuju moc.Vážím si Tvých slov.Já osobně bych jí to vysvětlila tak rychle,že by zapoměla i jak se jmenuje.Ale je to i proto,že jsem daleko pružnější než Zdeněk.Ono to ani se 3 kousky doma nejde.To by mi za chvilku skákaly po hlavě
Víc než chování dcery by mě mrzelo chování Zdenka.Snad to nějak zkloubíte a dcerunka dostane rozum.Asi to je puberťačka,viď?
@cukrblik Bude jí teď v listopadu 17.Je tam i obrovský vliv maminky.Vadí jí,že si její exmanžel někoho našel,notabene s 3 dětmi.To těžko tráví a před Nikolou si pouští pusu na špacír
Ajej-proto Martin nesnáší hurá akce-nedopadají dobře.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
6 hlasů

77 %
27 hlasů

6 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 35 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40