banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nejde vkládat blog - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Prosím o pomoc, na Bolu mi nejde vkládat blog. Už si nevím rady. Můj chlap včera navečer překopal a přeinstalovával celý notas a nepomohlo. Zkoušela jsem vložit přes Mozillu, Explorer,a další, nepomohlo. Příspěvky do diskuze jdou na všech prohlížečích v pohodě, pouze Blog odmítá poslušnost. Doufám, že se nebude vzpírat vkládání fotek. Název blogu, stav,téma i samotný blog se na monitoru zobrazuje v pohodě, ale jakmile dám uložit, objeví se na dolní posuvné liště hlášení \"Na stránce došlo k chybám(nebo chybě)\" a nahoře v růžovém boláckém \"Vyplňte všechny údaje označené hvězdičkou\" , což opravdu mám. I jsem zkoušela, jestli to třeba není délkou(je to dost dlouhé), ale tím to není, protože se mi nechce v blogu uložit ani jedno slovo, natož věta
Konečně to funguje! Notas to sice totálně ignoruje, ale z tatkova stolního kompu to jde. Ale stejně mi vrtá hlavou, jak to, že z jednoho počítače bez problémů a z druhého nic, přitom jde o stejnou IP adresu.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40