banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

neděle - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Je skoro u konce a já jsem se od rána nezastavila. Ráno jsem dobalila Evě (kus věcí jsem samozřejmě zapomněla a musela dokoupit cestou) a vezly jsme jí s Dančou na tábor. Cestou nezbytný nákup v Globusu + oběd. Evu jsme odevzdaly a hurá domů.Tady začaly prací orgie. Vyprat, pověsit, sundat, složit, uklidit. Mezi tím uklidit mega nákup, dát si večeři. Za chvilku padnu do postele. Radek je od rána na kombajnu. Snad už taky příští týden dokončí žně.
jj já taky prala a prala a zítra už zase do práce...

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

26 %
19 hlasů

69 %
51 hlasů

5 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici