banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

neděle - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Já jsem se včera po příchodu z práce navečeřela a vyrazili jsme celá rodina do letního kina. Danča tam nikdy nebyla. Hráli Bota jménem Melichar a vstup byl zdarma. Bylo nás tam 25. Byla zima, poprchalo, no prostě boží kulturní zážitek.Dnes ale svítí sluníčko a je celkem fajn. Já jsem do 19. hodiny v práci, zbytek rodiny je doma a budou odpočívat. Holky vstávaly až teď, nějak je to sebralo
víkend v práci nezávidím... Tak ať to rychle uteče..

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
6 hlasů

76 %
26 hlasů

6 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 34 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40