banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Návštěva - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
My jdeme k bráchovi.Jinak nic.Není to tak uplně nic.Musíme se krásné oblíct,udělat si vlásky,ja se namalovat.Gabka ted jde koupit nějaký drahý nanukáč a ovoce at nepříjdem s prázdnou.Brácha od nás bydlí 300m vzdušnou čarou a takové pul denní chystání to je.Včera byla Gabka u segry skouknout malou Valinku.Gabku překvapilo jak je Val maličká,ona je maličká i proti jiným miminkum.Má už 6t a 3kg.Holky si pokecaly.Nedělní aktivity jako koupaní a školu jsem udělali už včera.
A jak ségra zvládá mateřské povinnosti?
@tygřímáma Ale jo,s haldou pomocníku.
Snad vás pustí do baráku hned a nebudete tam muset čekat. Pěknou neděli.
Hezkou nedeli, Fintilky
přeju hezký den
tak přeju, ať nestojíte před barákem až do tří
@zajic Jsem si ráno v teplé spršce říka,že se snad Simonka na nás bude těšit a neusne.Protože se mi tam fakt sedět na schodech nechce.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40